Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

1 Yemek Kaşığı İle Bağırsaklarınızı Boşaltabilirsiniz!

08.04.2021
3.516
1 Yemek Kaşığı İle Bağırsaklarınızı Boşaltabilirsiniz!

Erik ve hurmayla Bağırsak boşaltma kürü Hepimiz, daha sağlıklı yaşam dünyasındaki bu sözü benimsemeliyiz “Sen yediğin şeysin”. Sindirim sistemi çok karmaşık bir mekanizma ve sindirim çok karmaşık bir süreçtir İnsan vücudu, gıdalardan gerekli besin maddelerini almayabilir ve bozulduğunda genel sağlık bozulabilir.

 

 

Zehirli maddeler ve atıklar vücudumuzda birikir ve sindirim işlemi olumsuz etkilenirse pek çok sağlık sorununa neden olur.Bu sebeple, tüm vücudun senede en az iki kez temizlenmesi ve daha sağlıklı gıdalar tüketilmesi oldukça önemlidir. Bu sayede istenmeyen pek çok sorunu engelleyebilir ve vücudumuzda atıkların ve toksinlerin birikmesini engelleyebiliriz.

 

Bugün, bağırsaklarınızı yalnızca 2 dakika içinde boşaltacak muhteşem detoks sunacağız.Erik ve hurmayla Bağırsak boşaltma kürü tarifi 10 su bardağı kaynar su 300 gr erik 300 g hurma.Erik ve hurmayla Bağırsak boşaltma kürü yapılışı Suyu bir tencerede kaynatın ve kaynama noktasına geldiğinde, malzemeleri ekleyin.

 

 

 

Bırakın 15 dakika kaynatın ve ısıdan çıkarın ve soğumasını bekleyin.Sabahları boş mide bu mucize bir çorba kaşığı tüketin. Her öğünlerden önce ve sonra 1 çorba kaşığı tüketin. Bu kuvvetli karışım sindirim sürecini iyileştirir, kabızlık gibi pek çok sindirim sorunundan kurtulmanıza, vücuttaki zehirli maddeleri atmamıza ve genel sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olur.

Zamanınızı boşa harcamayın, yalnızca deneyin ve vücudunuzdaki farkı hissedin! Sonuçlar sizi şaşkına çevirir! Bu yazıda Kabızlık nedir, kabızlık nasıl geçer gibi problemlere çözüm bulduk.Suyu bir tencerede kaynatın ve kaynama noktasına geldiğinde, malzemeleri ekleyin.

Bırakın 15 dakika kaynatın ve ısıdan çıkarın ve soğumasını bekleyin. Zamanınızı boşa harcamayın, yalnızca deneyin ve vücudunuzdaki farkı hissedin! Sonuçlar sizi şaşkına çevirir! Bu yazıda Kabızlık nedir, kabızlık nasıl geçer gibi problemlere çözüm bulduk. Sabahları boş mide bu mucize bir çorba kaşığı tüketin.

 

 

 

Her öğünlerden önce ve sonra 1 çorba kaşığı tüketin. Bu kuvvetli karışım sindirim sürecini iyileştirir, kabızlık gibi pek çok sindirim sorunundan kurtulmanıza, vücuttaki zehirli maddeleri atmamıza ve genel sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olur.

Bu sebeple, tüm vücudun senede en az iki kez temizlenmesi ve daha sağlıklı gıdalar tüketilmesi oldukça önemlidir. Bu sayede istenmeyen pek çok sorunu engelleyebilir ve vücudumuzda atıkların ve toksinlerin birikmesini engelleyebiliriz..!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.