Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

BU İÇECEKTEN SADECE BİR BARDAK İÇİN VE KARACİĞERİNİZDEKİ YENİLENMEYİ HİSSEDİN

BU İÇECEKTEN SADECE BİR BARDAK İÇİN VE KARACİĞERİNİZDEKİ YENİLENMEYİ HİSSEDİN

Vücudumuzdaki en önemli organlarımızdan biri olan karaciğerimizi ne pahasına olursa olsun korumalıyız. Çalışmasında bozukluk olan bir karaciğer, toksinlerin kan dolaşımına karışmasına ve birikmesine sebep olacaktır.

 

 

BU İÇECEKTEN SADECE BİR BARDAK İÇİN VE KARACİĞERİNİZDEKİ YENİLENMEYİ HİSSEDİN 1

Bu da pek çok hastalığa davetiye çıkarabilir. Karaciğerimizi korumak için hem daha sağlıklı beslenmeli hem de daha sağlıklı bir hayat tarzını benimsemeliyiz. Ancak, çağımızda bizlere sunulmakta olan ve alıştığımız hızlı yaşam biçimi buna pek de müsaade etmemektedir. Bize ev yemeği pişirip tüketmeye fırsat bırakmayan işlerle meşgul olduğumuzdan, soluğu abur cuburlar ve sağlıksız atıştırmalıklarda alırız ve toksinlere maruz kalırız. Vücuttaki toksin oranının artışından dolayı senede en az iki kere, karaciğer detoksu yerine getirmemiz öneriliyor.

BU İÇECEK CİĞERİNİZDE HARİKALAR YARATACAK!
Eğer karaciğerinizi nasıl dinlendireceğinizi bilmiyorsanız ve merak ediyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. Sizlere, karaciğerinizi toksinlerden arındıracak ve çalışmasını iyileştirecek bütünüyle doğal bir içecek tarifimizi sunuyoruz. Yapmanız gerekenler:

 

 

BU İÇECEKTEN SADECE BİR BARDAK İÇİN VE KARACİĞERİNİZDEKİ YENİLENMEYİ HİSSEDİN 3

KARACİĞER YENİLEYEN İÇECEK NASIL YAPILIR?
Gerekli Malzemeler: ➤ Portakal Suyu, ➤ Limon Suyu, ➤ 1 Litre İçme Suyu, ➤ Organik Bal ve ➤ Bir avuç dolusu taze nane yaprakları
Hazırlanışı: Bir tencerede suyu kaynatın ve sonra nane yapraklarını ekleyin, karışımı 5 dakika boyunca kaynatın, ocaktan alın. Karışım soğuduğunda portakal ve limon suyunu da ekleyin ve içerisine biraz limon rendeleyin. Balı da ekleyerek iyice karıştırın ve için.

 

KarBU İÇECEKTEN SADECE BİR BARDAK İÇİN VE KARACİĞERİNİZDEKİ YENİLENMEYİ HİSSEDİN 5

aciğer Dostu bu karışım soğukken veya sıcakken içilebilir. Bu tarifi her sabah yaparsanız, karaciğerinizde olduğu kadar sindirim sisteminizde de performansın iyileştiğini göreceğiniz!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.