Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

KOCASI SOĞUK DAVRANAN KADINA BEŞ TAVSİYE

04.04.2021
2.917
KOCASI SOĞUK DAVRANAN KADINA BEŞ TAVSİYE

Öncelikle eşinizin size soğuk davranmasının kaynağını bulmalısınız.Eğer görünürde ya da sizin fark edebildiğiniz bir sorun yoksa bu tavsiyelerimizi uygulayabilirsiniz.

 

KOCASI SOĞUK DAVRANAN KADINA BEŞ TAVSİYE 1

 

1- Eşinizin ilgisizliğini devamlı irdeleyerek yara hâline getirmemelisiniz. Bir zaman için örneğin üç beş aylığına bu konuyu hiç gündem yapmayın. Büyük ihtimalle o sizi itecek duruma gelecektir. Siz irdeledikçe o kaçıyor.

KOCASI SOĞUK DAVRANAN KADINA BEŞ TAVSİYE 3

 

 

2-Eşinizin sevdiği renkleri, sevdiği yemekleri, sevdiği şakaları, birlikte olmak istediği akrabalarını tespit edin. Ona onlarla yaklaşın. Mesela gri renkten hoşlanıyorsa siz gri giyinin. Dayısını seviyorsa dayısını ziyaret etmeyi isteyin. Dayısının hanımı ile irtibatınızı geliştirin.

KOCASI SOĞUK DAVRANAN KADINA BEŞ TAVSİYE 5

3-Eşinizin ilgisizliğini kimseye anlatmayın.Hem insanların size doğru dürüst bir yararı olmayacak hem de sizde kökleşen bir hastalığa dönecektir bu durum.

4-Eşinizin uyku derinliği takvimini tespit edin. Yani uykuya en çok ne zaman dalıyor ne zaman hafif duruyor. Mesela bazı insanların yatağa girdiği anda uykusu hemen derinleşir kiminin de ilerleyen saatlerde uykusu derinleşir. Uykusunun en hafif olduğu hangi zaman dilimi ise o zamanda kendinizi ona sunun. Bu sunmayı da kabaca yapmayın. Kedinin süt tenceresinin etrafındaki durumu gibi bir durum size örnek olabilir.

 

KOCASI SOĞUK DAVRANAN KADINA BEŞ TAVSİYE 7

 

5-Bol bol dua edin. Çok çok dualar edin. Şeytan sizden de ondan da uzak kalmaz başka türlü..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.