Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Karbonat kullanıp ayda 20 kilo verebilirsiniz

01.04.2021
3.664
Karbonat kullanıp ayda 20 kilo verebilirsiniz

Genellikle hazımsızlık ve mide sorunlarına karşı kullanmış olduğumuz karbonat, Zayıflamak isteyenler için de doğal bir yoldur.Mutfağımızda sık sık kullanmış olduğumuz ve kolay bulunan bir malzeme olan karbonat, son dönemlerde popüler olan zayıflama metotları arasına girdi. Asit-alkali oranını dengeleyerek, vücudu toksinlerden arındıran karbonat, kilogram vermek ve düz bir karına sahip olmayı isteyenlerin listelerinde yerini aldı.

 

 

Karbonat kullanıp ayda 20 kilo verebilirsiniz 1

15 kg için 1 litre karbonatlı suKarbonatlı su oranını kilogramnuza göre ayarlayabilirsiniz. Ortalama olarak günde, sahibi olduğumuz her 15 kg için 1 litre karbonatlı su tüketmeniz önerilmektedir. Uzmanlar, bunu düzenli kullanırsanız, bu sayede hızlı ve kalıcı şekilde zayıflama sağlayabileceğimizi söylüyor. Bu konu da Avrupa’da yapılmış çok sayıda bilimsel araştırma olup, gerek doğal maden suyu gerekse karbonat ile yapılacak içecek kürü sayesinde doğal zayıflamanın yolu açılmıştır.Karbonatı nasıl kullanacağız?Karbonatı üç farklı şekilde tüketerek, zayıflamaya yardımcı olabiliriz.Limon suyu ve greyfurtlu karışım

 

Karbonat kullanıp ayda 20 kilo verebilirsiniz 3

 

MALZEMELER:
Yarım çay kaşığı karbonat
Yarım limon ya da greyfurt
1 bardak su
HAZIRLANIŞI:
Bir bardak içinde karbonatı eritin, üzerine limon ya da greyfurtu koyun ve son olarak ta suyu ekleyip karıştırın. İçindeki bileşenlerin iyice çözülmesine özen gösterin. Hazırladığınız bu karışımı sabah kahvaltı yapmadan 20 dakika önce aç karna için.Elma sirkeli karışım Malzemeler:1 çorba kaşığı elma sirkesi1 bardak su½ çay kaşığı karbonatHazırlanışı:Bir bardakta tüm malzemeleri karıştırın ve aç karna için. Vücuttaki yağları yakmak ve kilogram vermek konusunda bu karışımın ne kadar yardımcı olacağını fark edeceksiniz.

Karbonat kullanıp ayda 20 kilo verebilirsiniz 5

MEYVE İLE ZAYIFLATAN KARBONAT KARIŞIMI
MALZEMELER:
1 limon
2 su bardağı su
1 su bardağı çilek
1 demet taze nane yaprağı
Bir çay kaşığı karbonat
HAZIRLANIŞI
Tüm malzemeleri bir kapta karıştırın. Günde iki kez tüketmeye özen gösterin. Sıcak günlerde tüketirken içerisine buz da ekleyebilirsiniz. Karışıma şeker eklemeyin.Karbonatlı su içmenin yararları;Karbonatlı su, vücudun asit dengesini sağlar, alkali baz dengesi ile metabolizmayı hızlandırır.Kilo vermeye yardımcı olur.Vücudu toksinlerden, zararlı maddelerden arındırır.Uzun süre tokluk hissi sağlar.Karbonatlı su, iştah kapatıcı özelliğe sahiptir.Ödem söktürücü özelliği vardır.Yağ yakıcıdır..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.