Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Hanımlar Bunları Muhakkak Bilmelisiniz..

01.04.2021
1.215
Hanımlar Bunları Muhakkak Bilmelisiniz..

Hepimiz dünyadaki bir çok bayanın uzun zamandan beri kasık bölgesini tıraş ettiğini biliyoruz. Malesef bu “yöntem” normal bir şey haline geldi, ancak pek çok kadın olası yan etkilerinin farkında değil. Sadece aşağıda belirtilen makaleye göz atın ve bununla ilgili daha fazla bilgi edinin.

 

Hanımlar Bunları Muhakkak Bilmelisiniz.. 1

 

Not: Kasık tüylerinizi ağdalamamanızı ya da tıraş etmemenizi kesinlikle öneririz. İşte bilmeniz gerekli olan şey – “Kadın Hastalıkları ve Doğum Jinekoloji Günlüğü” nde, ünlü bilim adamı Andrea De Maria, bayanlarda kasık traşının t-ehlikelerinin farkında olmadığını söylüyor.

 

 

Hanımlar Bunları Muhakkak Bilmelisiniz.. 3

Ayrıca, genital bölgedeki cildin çok hassas olduğunu ve kesikler ve yaralara eğilimli olduğu konusunda uyarıda bulundu.Belin altındaki alan ter bezleriyle doludur. Bu, bölgenin bakteri üremesi için ideal bir ortam olduğu manasına geliyor. Ayrıca, eğer deride biraz kesik var ise, çok büyük bir enfeksiyon riski vardır. Bu da sizin için son derece önemlidir

Hanımlar Bunları Muhakkak Bilmelisiniz.. 5

kasık tüyleri cinsel yolla bulaşan hastalıkların karakteristik bir engeli. Zaman ayırdığınız için teşekkürü bir borç biliriz ve makalenin sonundaki paylaş düğmesini tıklamaktan çekinmeyin. Tekrar teşekkür ederim ve gününüzün tadını çıkarın. Kaynak: www.Kadindayasam.Com özel haberidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.