Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Sarı Durduğuna Bakmayın. 3 Dakikada Dişleri Bembeyaz Yapıyor!

29.03.2021
2.281
Sarı Durduğuna Bakmayın. 3 Dakikada Dişleri Bembeyaz Yapıyor!

Zerdeçal harika lezzetiyle yemeklerimize tat katmasının beraberinde insan sağlığına olan yararları ve pratik kullanımlarıyla da biliniyor. İşte hayatınızı bir hayli kolaylaştıracak zerdeçal kullanımları. Bağışıklık sistemini güçlendirir. 1/3 bardak zerdeçal ile 2/3 bardak suyu karıştırıp bir tencerede 10 dakika boyunca ısıtın.

 

 

Sarı Durduğuna Bakmayın. 3 Dakikada Dişleri Bembeyaz Yapıyor! 1

Karışımı steril bir kavanozun içinde buz dolabında saklayın. Bu karışımdan 1-2 çay kaşığı sütünüze ekleyin. Günde bir kez, hastaysanız 3-4 saatte bir için. Dişleri beyazlatır. Diş fırçasını ayçiçek ya da zeytinyağına batırdıktan sonra zerdeçala batırın. 3 dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. Haftada 2-3 kez tekrarlayın. Kilo verdirir. 1 bardak süt ile 1/3 çay kaşığı zerdeçalı karıştırıp için. Bu içecek metabolizmanızı hızlandıracak, tokluk hissi verecek. Bir sabah bir akşam olmak üzere hergün içebilirsiniz. Boğaz ağrısına iyi gelir. 1/2 çay kaşığı zerdeçal ile 1/2 çay kaşığı tuzu bir bardak sıcak suya ekleyip gargara yapın. Günde 3 kez tekrarlayın. Eklem ağrılarına iyi gelir. 1 çay kaşığı zerdeçalı 1 çay kaşığı bal ve 2-3 diş ezilmiş sarımsakla karıştırıp ağrıyan bölgeye uygulayın. 15-20 dakika beklettikten sonra yıkayın.

 

Sarı Durduğuna Bakmayın. 3 Dakikada Dişleri Bembeyaz Yapıyor! 3

 

2 hafta boyunca günde bir kez uygulayın. 1/4 çay kaşığı zerdeçal, 1/2 çay kaşığı zeytinyağı ve bir çimdik karabiberi muhakkak çorbalarınıza ve çorbalarınıza ekleyin. Sivilcelerden kurtarır. 1 yemek kaşığı aloe vera jelini, 1/4 çay kaşığı zerdeçalla karıştırıp problemli bölgeye sürün. 10-15 dakika beklettikten sonra yıkayın. Haftada 3 kez tekrarlayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.