Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Egzersiz Ve Diyet Yapmadan Zayıflayabilirsiniz!

29.03.2021
2.792
Egzersiz Ve Diyet Yapmadan Zayıflayabilirsiniz!

Bundan 2 sene önceydi. Diyet yapmaya çalışırken bir mucizeye şahit oldum. Sizlerle bu olayı paylaşmak istedim. İnsanlar kimi zaman hiç farkında olmadan çok yararlı bilgiler öğrenebiliyor. Limon kabuğunu tesadüfen yemeye başladım. Olacakları bilseydim, daha erken başlardım. 2,5 ay sonra beklemediğim bir sonuçla karşılaştım.

 

 

Egzersiz Ve Diyet Yapmadan Zayıflayabilirsiniz! 1

Diyete başlayalı 6 ay olmuştu. Ben de yaklaşık 12 kilogram civarı vermiştim. Eski formuma dönmenin heyecanıyla ben eski yeme alışkanlığıma geri dönmeye başlamıştım. Pastalar, börekler, tatlılar…

Çayı çok severim. Öğün yemeklerinden sonra çay içmeden duramazdım. Çaya limon kabuğu koymaya başladım. Ancak bu biçimde içebiliyordum.

 

 

Limon kabuklu çay içme kürüm, 2,5 ay boyunca bu biçimde devam etti. Limonlu çayı içiyordum, içtikten sonra da limonu kabuğuyla birlikte yiyordum.

3 ay sonra tekrar tartıldığımda gözlerime inanamadım. 7 kilogram vermiştim. Hemde hiç bir rejim yapmadan. Bu 3 ay boyunca yediklerime de çok fazla dikkat etmemiştim.

Egzersiz Ve Diyet Yapmadan Zayıflayabilirsiniz! 3

Biraz düşündükten sonra işin sırrı çay ile ıslanmış limonlarda olduğunu düşündüm. Tesadüf eseri keşfettiğim bu olayı çevremdeki insanlara anlattım.

 

 

Herkese öneri ettim. İşe yaradığını dile getiren kişiler çoğunluktaydı. Daha fazla zayıflamak istemiyordum. İstediklerimi yiyordum. Tabi ki çok fazla abartmadan. Limon Suyu Kabuğu sayesinde kilogram almıyordum.

Bu limon kabuklarını bir kür haline getirmeliyim diye düşündüm. Nasıl Yapılabilir diye düşünürken şöyle bir şey geldi aklıma;

LİMON KABUĞU KÜRÜ İLE ZAYIFLAMA
Pazardan 1 kilogram limon aldım. Aldığım limonları küp küp kestim. Kabuklarıyla birlikte. Bir kavanoza hepsini doldurdum

Ocağı açıp bir tencereye 2 su bardağı su koydum İçine 2 çubuk tarçın, ve birazda karanfil ekledim. Harika bir şurup olmuştu.

Şurubunu soğuttum ve limon dolu kavanozun içerisine doldurdum. Ağzını hava almayacak şekilde kapattım. Buzdolabına koydum.

 

 

Tarçın şurubu limonların daha uzun süre dayanmasını sağlıyor. Yaklaşık 1,5 2 ay bozulmayacaktır. Çay zamanı çıkarıp, limon dilimlerini çayıma atıyorum.

Bu mucize iksiri kullandıktan sonra yediklerime dikkat etmesem de kilogram almıyorum. Tatlı , börek, hamur işleri gibi yemekleri gönül rahatlığıyla yiyorum. Sadece çok fazla abartmıyorum. Kilom yerinde sayıyor.

Egzersiz Ve Diyet Yapmadan Zayıflayabilirsiniz! 5

Bu da beni çok sevindiriyor. Başka bir yararı da hazımsızlığa çok iyi gelmesi. Belki böyle bir yöntemi önceden deneyenler olmuştur. Benim tesadüfen bulduğum bu yöntemi herkese öneri ederim. Limon ile zayıflama hakkında yorum da bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.