Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Dudağınızın Üstündeki Tüyleri Yok Eden Doğal Yöntem

28.03.2021
3.785
Dudağınızın Üstündeki Tüyleri Yok Eden Doğal Yöntem

Cımbız ve ağda ile sakın almayın! Bıyık bölgesinde tüylenme bayanlar için can sıkıcı estetiksel sorunlardandır.

 

 

Dudak üstü tüylerinden kurtulmanın doğal yollarını sizin için yayınlamak istiyorum.

1. YÖNTEM

Dudağınızın Üstündeki Tüyleri Yok Eden Doğal Yöntem 1
Yumurta Akı Yumurta akı üst dudak kılları için bir başka çözüm yöntemidir. Bu yöntem cildi yatıştırır ve mükemmel sonuçlar sağlar.

 

 

Uygulanışı : Yumurtayı sarısından ayırın, biraz mısır unu ve şekerle karıştırın. Macun kıvamına gelene kadar karışımı çatalla iyice çırpın. Dudak üstünüzde bıyık bölgesine sürün.

Yarım saat sonra yüzünüzü yıkayın. En iyi neticeler için, bir haftada iki kez bu uygulamayı tekrarlayın.

Bir ay içinde, bıyıklarınızdaki büyümenin büyük oranda azalmış olduğunu fark edeceksiniz.

Düzenli yaparak çok iyi neticeler aldığınızı kendiniz de göreceksiniz. Bu maskenin alternatifi olarak aşağıda belirtilen vereceğimiz diğer iki maskeyi de değişmeli olarak uygulayabilirsiniz.

 

 

Her bir maske bütün dünyada bayanların fazlaca tercih ettiği ve etkisini gördüğü özel maskelerdendir.

2. YÖNTEM

Dudağınızın Üstündeki Tüyleri Yok Eden Doğal Yöntem 3
Yoğurt, nohut unu (besan) ve zerdeçal karışımı da bıyıktan kurtulmanıza yardım edecektir.

Bir kapta yoğurt, besan ve zerdeçalı eşit miktarda karıştırın. Hazırladığınız bu macun ile dudak üstü tüylerinize masaj yapın. 15-20 dakika kurumasını bekleyin. Ovalayarak çıkarın.

Soğuk suyla yıkayıp, maskeyi çıkarın. Dudak üstü tüyleri azaltmak ve bütünüyle kurtulmak tüm kadınların isteğidir diyebiliriz. Kadınlar olarak yüzümüzde en çok dikkati çeken noktalardandır dudak üstü bölgesi. Birde yüzümüze güneş vurursa tüm tüyler görünmeye hazırdır.

 

 

Aşağıda vereceğim kür yardımı ile tüm bu sorunu ortadan kaldıracak ve dudak üstü tüylerden kurtulacaksınız. Kimse bir kez uygulayıp da mucize beklemesin. Farkı görmeniz için sürekli uygulayarak etkisini görebilirsiniz.

Yukarıdaki iki metoda ilaveten, sizlere son olarak yine çok etkili diğer bir maske tarifini de yine aşağıda vereceğim. Bu maskeyi de uyguladığınızda sonuçlarından çok memnun kalacağınıza eminim.

3. YÖNTEM

Dudağınızın Üstündeki Tüyleri Yok Eden Doğal Yöntem 5


Malzemeler: 1 tatlı kaşığı zerdeçal 1 çorba kaşığı süt

Kürün Hazırlanışı: 1 yemek kaşığı süt ile 1 tatlı kaşığı zerdeçalı güzel bir şekilde karıştırın. Dudak üstü bölgenizdeki tüyleri bütünüyle alın. Daha sonra hazırladığınız bu karışımı dudak üstü bölgenize sürün. Parmağınızla biraz ovalayın ve 30-40 dakika kadar kurumasını bekleyin. Son olarak suyla durulayınız. Bu kürün etkisini farketmek için 1 ay boyunca haftada en az iki gün olacak biçimde uygulayın. 1 ayın sonunda tüylerin azaldığını hatta çıkmadığını göreceksiniz.

Umarım arkadaşlar için bu bilgiler faydalı olur.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.