Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Tiroidinizi bir malzemeyle iyileştirin! 10larca soruna şifa!

26.03.2021
1.421
Tiroidinizi bir malzemeyle iyileştirin! 10larca soruna şifa!

Hepimiz biliyoruz ki sabahları (hemen uyandıktan sonra) limon suyunun içilmesi çok daha sağlıklı ve çok popülerdir. Sağlıklı bir içeceğin vücudunuzu tüm zararlı toksinlerden temizlemenize ve kilogram vermenize yardımcı olacağını bilmelisiniz.

Doktorlar bunu size asla söylemez. Tiroidinizi iyileştirin 10 larca soruna şifa

Bu nasıl işliyor? Bu süper daha sağlıklı meyve, kalsiyum, potasyum, magnezyum, demir ve A vitamini, C vitamini ve B vitamini kompleksinin beraberinde pektin lifleri, proteinler ve karbonhidratlar gibi bir çok daha sağlıklı besinleri içerir.

Boş midede sabahları limon suyu içmemizin nedenlerine geri dönelim. Bu yazıda neden sabahları limon suyunu boş mideye içmeniz gerektiğini anlatacağız. Tiroidin vermiş olduğu zararları bakın bir malzeme ile nasıl yarara dönüştüreceğiz!

Tiroid nodüllerine karşı Dereotu Kürü yararlı mıdır?
Dereotu kürü tiroid hormonlarını dengeler, daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olur. Bunun beraberinde nodüllerin küçülmesinde ya da bütünüyle yok olmasında da dereotu kürü etkilidir.

Birkaç mm büyüklüğündeki nodülleri bütünüyle yok edebilir, cm düzeyindeki nodüllerin ise yalnızca küçülmelerinde etkili olabilir. Dereotu kürüne ilave olarak, tiroid nodüllere karşı başka bitkisel kürler de bulunur.

İbrahim Saraçoğlu Dereotu kürünün uygulanışı:
3 ay boyunca çok kolay olan kürümüzün uygulanması gerekmektedir. Sabah, öğle ve akşam, aç karnınıza, öğünlerden 15 dakika kadar önce 1 yemek kaşığı dolusu taze yeşil dereotu birkaç kez çiğnendikten sonra 2-3 yudum suyla yutulur. Bu küre hiç ara vermeden 3 ay devam etmelisiniz.

İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünün ikinci ayından sonra tiroid hormonlarınızı bazen kontrol ettirmenizi öneri ediyor. Çünkü kullanmış olduğunuz ilacın miktarını azaltmanız gerekli olabilir. Sakın ilaç azaltımını hekiminize danışmadan kendi kendinize karar vermeyiniz.

Tiroid nodüllerinin küçülmesinde ya da ilerlemesinde de bu dereotu kürü bir hayli etkilidir. Bu kür sayesinde çok sayıda hasta, ilaç alınımından kurtulmuş ve var olan nodülleri de yok olmuştur. Gerekirse küre daha uzun zaman devam edebilirsiniz.

NOT: Hekimlerin kontrol ve tavsiyelerini ihmal etmemelisiniz.

Tiroid hastaları için İbrahim Saraçoğlu ayrıca bitkisel bir kür daha öneriyor. Yoğurt otunun özel bir türü ile yapılan bu kür, İbrahim Saraçoğlu’nun sitesinde satılmaktadır.

Tiroid hastaları için beslenme tavsiyeleri
Şu besinler tiroid hastalarına önerilmez. Lütfen bu yiyeceklere karşı ölçülü olunuz.

Brokoli

Lahana

Kırmızı ve karalahana

Brüksel lahanası

Karnabahar

Soya

Ispanak

Yerfıstığı

Böğürtlen

Turp

Darı

Şeftali

Limonla tiroid tedavisi
Sindirimi iyileştirir
Limon suyunun sindirim sisteminin işlevini iyileştirmek için oldukça faydalı olduğunu biliyor muydunuz? Limon suyu da, tüm zararlı toksinler ve parazitlerden insan vücudunun temizlenmesi için çok yararlı ve faydalıdır.

Kilo vermeye yardımcı olur.
Ayrıca bu süper daha sağlıklı meyve, isteğinizi kontrol etmek ve iştahınızı bastırmak için oldukça faydalı ve faydalı olan pektin liflerini içerdiğini bilmelisiniz. Bu çok fazla yemek yemeyeceğiniz ve kilogram vermenizin çok daha hızlı olacağı manasına geliyor. Ve sıcak suyu taze sıkılmış limon suyuyla birleştirdiğinizde ve midenizde bazı alkalin ortam meydana gelir ve bu da kilogram verme sürecini hızlandırabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.