Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Odaya Soyulmamış Soğan Koyun! Sonucu Sizi Şaşırtacak

26.03.2021
3.361
Odaya Soyulmamış Soğan Koyun! Sonucu Sizi Şaşırtacak

Oturma Odasına Soğan Koyunca, Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda
Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır.

Sağlık profesyonelları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar.

Bu bulguları uzun seneler önce bulan bir araştırmacı profesyonel doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere.

1900 senelerde, dünyanın bir çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır.

 

Bu grip salgının yaklaşıkOdaya Soyulmamış Soğan Koyun! Sonucu Sizi Şaşırtacak 1 30 000 000 insanın ölümüne sebebiyet verir. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı senelerde gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar sebebiyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.

Odaya Soyulmamış Soğan Koyun! Sonucu Sizi Şaşırtacak 3

O senelerde görev yapan bir profesyonel doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgeler de Bütün çiftçileri bütün halkı birer birer dolaşır.

Ziyaret ettiği köylülerin çiftçilerin pek çoğu, grip salgını sebebiyle ölmüştür.Buna çok şaşıran ve üzülen profesyonel doktor. Ölümlere neden olan bu salgın virüsten kurtulmak için çözümler aramaya üretmeye çalışır.

Odaya Soyulmamış Soğan Koyun! Sonucu Sizi Şaşırtacak 5

O senelerde teknoliji son derece azdır ve yaşanan savaşlar sebebiyle imkânlar son derece azdır.

Yoksul halkı çiftçileri ziyaretlerine devam etmekte olan doktor, bir çiftçinin evine girdiğinde baya baya şaşırır. şok olur

Odaya Soyulmamış Soğan Koyun! Sonucu Sizi Şaşırtacak 7

Zira çünkü evine girdiği bu aile bir hayli daha sağlıklıdır. Doktor, hemen aileye sorar etraf hastalıktan kırılırken nasıl bu kadar daha sağlıklı kaldınızda ve ne yapıp da gripten k urtulduklarını ya da hiç mi gribe yakalanmadıklarını sorar.

Yoksul Çiftçinin eşinin cevabı ise; odalarına, bir tabak içerisinde soyulmamış soğan koyduklarını açıklar.

Soyulmamış kabuklu Soğan Grip Virüslerini Emiyor
Bu etrafı nerdeyse yok eden bu salgın gribe çare Arayan Doktor bu cevaba çok şaşırtmıştır ancak inanmak istemez. Ve bayanın odaya koyduğunu söylediği soğanı hemen alır ve incelemeye başlar.

Odaya Soyulmamış Soğan Koyun! Sonucu Sizi Şaşırtacak 9

Soğanı iyice inceleyen doktor daha dataylı incelemek için soğanı böler ve içini açar ve mikroskobun altına yatırır.

Araştırmaya başlayan doktor bu arada çok büyük bir sürpriz sonuçla karşılaşır. Çünkü soğanın içinde bulunan grip virüslerine rastlamıştır.

Bu rastlanılan grip virüsleri hangi anlama gelir; yoksul köylünün çiftçi ailenin odasına koydukları soyulmamış soğan, grip virüsünü içerisine çekerek, absorbe ederek O evdeki aileyi bu salgından hastalıktan virüsten korumuştur.

Odaya Soyulmamış Soğan Koyun! Sonucu Sizi Şaşırtacak 11

Uzman Doktorun o senelerde yazarak kayıt altına aldığı bu anıların neticesinde siz de evinizin belirli yerlerine, belirli noktalarına özellikle de çocuklarınızın olduğu bulunduğu odalara soyulmamış soğan koyarak soğuklar başladığı andan itibaren bu salgın virüsten kurtulmak için bu hastalıkla ilgili neler yapabildiğini görebilir keşfedebilirsiniz…

Odaya Soyulmamış Soğan Koyun! Sonucu Sizi Şaşırtacak 13

Sağlığımız Çok Önemlidir Kesinlikle İhmale Gelmez Lütfen Dikkat Edelim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.