Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Kaynatıp İçin 1 Haftada 3 Kilo Verin

20.03.2021
2.794
Kaynatıp İçin 1 Haftada 3 Kilo Verin

Uzun zamandır kilo vermeyi deneyip, başarısız mı oluyorsunuz? O vakit doğru yerdesiniz, ihtiyacınız olan şey burda saklı. Düşünsenize 1 haftada 3 kilo veriyorsunuz.. Ne kadar da mutlu edici bir olay?

 

 

Karanfil suyu sayesinde sağlığınızı koruyarak kilo verebileceksiniz. Hoş kokusu ile bilinen karanfil, mide bulantısına ve diş eti hastalıklarına iyi gelmektedir.

Karanfilin idrar söktürücü özelliği vardır. Bu sayede vücudunuzda barınan zararlı toksinlerin dışarıya atılmasını sağlar.

1 HAFTADA 3 KİLO ZAYIFLATAN KARANFİLLİ SU TARİFİ

Kaynatıp İçin 1 Haftada 3 Kilo Verin 1

Eğer kilo vermeyi kararlaştırdıysanız bunu doğal yöntemlerle gerçekleştirin. Vücudunuzu kimyasal maddelere emanet ederek doğru yöntem uygulamış olamazsınız. Bu nedenle doğal olan karanfil suyunu tüketmenizi öneriyoruz.

Hazırlaması fazlaca sıradan olan bu karışım sayesinde vücudunuzdaki birikmiş olan fazla yağlardan kurtulup, hedeflerinize ulaşacaksınız.

MALZEMELER
Çubuk tarçın
Karanfil
Zencefil kökü

Kaynatıp İçin 1 Haftada 3 Kilo Verin 3

YAPILIŞI
Bir demliğin içine karanfil ve zencefil kökünden 1 tatlı kaşığı, çubuk tarçından da 1 tane koyun. Üzerine 2 su bardağı kadar su ilave edin. Normal yaşamımızda demlenen çay şeklinde demleyeme başlayın.

Tüketim: Demlenme sonucu ortaya çıkan çayı, sabah ile akşam yemeklerinden otuz dakika önce tüketmelisiniz. Çayın keyfinı küçümsenir ve acı gelirse karanfili azaltabilirsiniz.

 

 

Hem yiyip hem karanfil çayını içerek kilo veremezsiniz. Yediğiniz besinlere dikkat etmelisiniz. Örneğin; yağlı,şekerli,mayalı,hamurlu gıdalar tüketiminden kendinizi uzak tutmalısınız.

Kaynatıp İçin 1 Haftada 3 Kilo Verin 5

Karanfil ise idrar söktürücü özelliği ile vücuttaki toksinlerin atılmasında destek sunar. Zayıflamaya destek olur.

Zencefil üzerine de yapılan bazı araştırmalar gösterdi ki, zencefil metabolizmayı hızlandırıp bedenin normalde yaktığından daha çok yağ yakmasını sağladığını tespit edilmiştir.

Tarçın, içeriğinde bol miktarda antioksidan bulunan tarçının tek başına kilo verdirme özelliği yoktur fakat kan şekerini doğrusu şekerin -kanımızdaki glikoz-hücrelerce işlenmesini sağlayan insülin hormonunu dengeleyerek rejiminizi destek sunar.

 

 

Emziren anneler ve hamile hanımefendilere bu ve bunun gibi hiçbir kürü önermiyoruz. Mutlaka doktorunuza danışarak kullanıp, kullanmamaya karar verin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.