Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Kadınlarda Kistler ve Tümörlere Karşı Doğal Reçete

20.03.2021
4.596
Kadınlarda Kistler ve Tümörlere Karşı Doğal Reçete

Bu şaşırtan karışım bir tek 2 besinden oluşuyor. Bununla beraber, özellikle hanımlarda oluşan kistler ve miyomlar (kas dokularında ortaya çıkan, çoğunlukla kadınlarda oluşan ur.) benzer biçimde birçok farklı sıhhat sorunuyla mücadelede son aşama etkilidir.

 

 

Bu mucize iksirin ilk besini kaya koruğu, başlangıçta Romalılar ve Yunanlılar tarafından yetiştirilen yaygın olarak kullanılan bir ev bitkisidir.

Bu bitkiyi zararı dokunanlardan, böceklerden ve tırtıllardan korumak için, diğer bitkilerle beraber yetiştirilmesi gerekiyor.

Özellikle kist tedavisi için ve vücuda fibroid (rahimde gelişen düz kas hücreleri ve fibroz bağ dokudan oluşan kanserli olmayan, sert ve toplu tümörlerdir.) atakya geçince, kalkan olması için vücuda gıda sağlar.

 

 

KİST VE TÜMÖRLERE KARŞI DOĞAL İLAÇ

Kadınlarda Kistler ve Tümörlere karşı doğal ilaç - OrdanBurdanŞurdan -  OrdanBurdanŞurdan
Malzemeler:
300 gram kaya koruğu
500 gram organik bal
HAZIRLANIŞI:
Öncelikle kaya koruğunun yapraklarını kesin ve iyice temizleyin. Daha sonra bal ilave edin. Malzemeler tamamen ıslanıncaya kadar 2-3 gün beklemeye alın.

KULLANIM:
Sabahları boş bir karna, bir şey yemeden 1 yemek kaşığı kadar tüketin. Önümüzdeki 2 saat içinde de bir şey tüketmeyin. Sadece su tüketin.

Bu ilaç gibi karışım metabolizmayı ihtarr ve toksinleri vücuttan temizler. Kış aylarında diğer aylara bakılırsa daha çok zararlı madde birikir.

Bunun sebebi kış aylarında fizyolojik aktivite eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak, detoks meydana getiren besinler ve doğal ilaçlar son derece önemli.

 

Rus doktorlar soruyor: Putin'in koronavirüs primleri nereye gitti? |  Independent Türkçe

Rus doktorlar bile bu mucizeyi ilaç niyetine tavsiye ediyor. Kardiyovasküler hastalıklarda etkili bulunduğunu söylüyorlar.

Son olarak, en başta belirtildiği şeklinde, bu görkemli birleşim yumurtalık kistleri, rahim tedavisinde son aşama etkili.

Lütfen aileniz ve arkadaşlarınızla bu bilgiyi paylaşın!

Sağlıklı mutlu günler diliyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.