Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Yüksek Tansiyon Problemi Olanlar İçin Bir Kalp Cerrahının Doğal Kürü

18.03.2021
1.350
Yüksek Tansiyon Problemi Olanlar İçin Bir Kalp Cerrahının Doğal Kürü

Yüksek tansiyon arteriyel k-an damarlarına uygulanmakta olan yüksek basınç sebebiyle oluşan tıbbi bir durumdur. Herhangi bir belirti ve bulgu göstermez, ancak farkedilmez ve tedavi edilmezse kardiyovasküler problemlerle sonuçlanabilir.

 

 

Böbrek hastalığı, kalp krizi ve hatta görme yetersizliği muhtemel problemlerdir.

Hipertansiyon, sağlığınız üstünde ölümcül sonuçlar doğurabilir ve bu da bir noktada neden acil bir biçimde çözülmesi gerektiğini açıklar.

 

 

Yüksek Tansiyon Problemi Olanlar İçin Bir Kalp Cerrahının Doğal Kürü 1

Hipertansiyon için geleneksel tedavi, reçeteli ilaçlarla beraber yaşamın ve beslenme değişikliklerinin iyileştirilmiş bir biçimde düzenlenmesidir.

Bununla beraber bu tür ilaçların yan etkileri olabilir ve iyiye kıyasla çok daha fazla zarara neden olabilir.

Refahınızı korumak ve kan basıncınızı düşürmek için, kalbinizi koruyacak kolay bir çaremiz var. Kardiyovasküler sisteminiz de çok basit ve etkili bir biçimde sınırlı bir süre içinde temizlenecektir. İşte yapmanız gerekli olan:

MALZEMELER:
4 adet limon
4 cm zencefil kökü
4 diş sarımsak
2i litre su
HAZIRLANIŞI:
Zencefil, sarımsak ve limonları iyice yıkayın, hepsini parçalamadan önce soyun. Onları bir yemek kaşığı suyla blenderda karıştırın.

 

 

İyice karıştığına emin olunca bir tencereye alın. İki litre suyu ağır ağır ekleyin. Buhar çıkana kadar kaynatın. Kaynadıktan sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın.

Yüksek Tansiyon Problemi Olanlar İçin Bir Kalp Cerrahının Doğal Kürü 3

Cam şişelere bölüştürüp, buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

Sabahları aç karnına 2 yemek kaşığı ve uyumadan iki saat önce 2 yemek kaşığı olmak üzere günde 4 yemek kaşığı tüketin. Kardiyo sağlığınızı kontrol altında tutmak için arterlerinizi kesinlikle temizleyecektir.

Buna ilave olarak tansiyonunuzu da belli bir düzeyde tutmak için harika bir ilaçtır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.