Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Kilo Verdiren Haşlanmış Limon Tarifi

14.03.2021
1.831
Kilo Verdiren Haşlanmış Limon Tarifi

Zayıflama konusu herkezin özellikle de kadınların en fazla dikkat ettiği konular içerisinde yer alır. Bu estetik anlamda bir zaruriyet olduğu kadar sağlık açısından da ciddi bir konudur. Ne kadar fit bir görüntüye sahip olmak dilerseniz zayıflama konusundaki girişimleriniz de o kadar fazla olacaktır..

 

 

Ancak zayıflama öyle bir anda yapılabilecek bir şey değildir. Bunun için öncelikle sabretmeniz ve diyet listenize uymanız gerekir. İşte kadınların en çok tıkandıkları noktada burda başlar. Genelde diyete başlanır ancak birkaç gün sonrasında yeniden ara verilir. Böyle olunca da kilogram vermek bir kenara dursun verdiğin kilogramdan daha fazlasını da almanız normal bir süreçtir..

Kilo Verdiren Haşlanmış Limon Tarifi 1

Peki, zayıflamak bu kadar zor ise özellikle kadınlar kendilerini ne kadar sıkmalılar ve ne kadar bir süre geçmesi gerekmektedir. Hemen açıklayalım diyet için size belli bir gün verilmesi doğru değildir. Diyet konu olduğunda bir an evvel zayıflamak değil de yağlardan kurtulmak önemli olan konudur.

 

 

BU MAKALEMİZDE İSE SİZLERE 20 KİLO VERDİREN HAŞLANMIŞ LİMON TARİFİ DİYETİ NASIL YAPILIR?
Buna değinmek istedik. Oldukça pratik üstelikte sizi fazla bir sıkıntıya sokmayacak. Limonun haşlanmış olmasının sebebi midenize zarar vermemesidir. Çünkü limonu çiğ olarak tükettiğinizde bazı hassas midelerin ağrımasına neden olabilecektir. Üstelik besleyici ve bağırsaklardaki bakterileri yok ettiği için vücudunuz da botox etkisi yaratacak bir tariftir.

Haşlanmış limon tarifi malzemeleri
2-3 cm lik zencefil parçası

5 adet limon

4-5 diş sarımsak

 

 

2 litre su

HAŞLANMIŞ LİMON TARİFİ HAZIRLANIŞI

Kilo Verdiren Haşlanmış Limon Tarifi 3
Limonların kabuklarını soyduktan sonra suyunu sıkın kalan posasını da atmayın. Kaynayan suyun içine blendirda zencefil sarımsakları iyice parçalayın ardından limon suyuyla tüm bu karışımı tek bir kap içerisinde birleştirip karıştırın. 2 litre su ekledikten sonra limon kabuklarını ve de posasını da içine ekleyip kaynatıyorsunuz. 5-10 dakika bekledikten sonra soğumaya bırakırsınız..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.