Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

EVLİYKEN KOMŞUSUNDAN HA/MİLE KALAN ESRA KARAKUŞ, EŞİYLE BARIŞTI

12.03.2021
1.865
EVLİYKEN KOMŞUSUNDAN HA/MİLE KALAN ESRA KARAKUŞ, EŞİYLE BARIŞTI

Evliyken komşusundan ha/mile kalan ve geride bıraktığımız sene Esra Erol’daki rahat tavırlarıyla günlerce konuşulan Esra Karakuş, a/ldattığı eşiyle barıştı. Sosyal medya hesabından eşi ve çocuklarıyla boy boy fotoğraflarını paylaşan Karakuş, kendini e/leştirenlere de te/pki gösterdi.

 

EVLİYKEN KOMŞUSUNDAN HA/MİLE KALAN ESRA KARAKUŞ, EŞİYLE BARIŞTI 1

 

Kendisinden 28 yaş büyük komşusu Cengiz Koraltan ile y/asak aşk yaşayarak ha/mile kalan ve çocuğunun komşusundan olduğunu öğrenince havalara uçan Esra Karakuş, yeniden gündeme oturdu. Geçtiğimiz sene eylül de Esra Erol’un ATV ekranlarında yayımlanan programında günlerce adından söz ettiren Karakuş, sevmediğini söyleyip te/rk ettiği eşiyle barıştı.

 

EVLİYKEN KOMŞUSUNDAN HA/MİLE KALAN ESRA KARAKUŞ, EŞİYLE BARIŞTI 3

 

EŞİYLE BOY BOY FOTOĞRAF PAYLAŞIYOR
Yapılan DNA testinde çocuğunun komşusundan olduğunu öğrenince canlı yayın programında “Şu an şükür elhamdülillah diyorum” diyerek herkesi şa/şkına çeviren Esra Karakuş adeta ters köşe yaptı. Şimdilerde komşusuyla yaşadığı düşünülen bayanın eşiyle barıştığı ortaya çıktı. Evliliğine kaldığı yerden devam etmekte olan Esra Karakuş, mutluluk pozlarını da sosyal ağ hesabından paylaşıyor.

EVLİYKEN KOMŞUSUNDAN HA/MİLE KALAN ESRA KARAKUŞ, EŞİYLE BARIŞTI 5

“ESKİ MAZİLERİ KARIŞTIRMAYIN”
Her fırsatta eşine olan aşkını paylaşan Karakuş, gelen eleştirilerin ardından yapmış olduğu açıklamada “Silen silsin isteyen konuşsun istemeyen konuşmasın. Hata yaptıysam kendime, her koyun kendi bacağından a/sılırmış. Ben hesabımı verdim. Gerisini Allah bilir. Kimseye hesap verecek z/orunluluğum yok. Eski defterlerimi açmadan konuşsunlar ricam olur. Benim fotoğraf altıma yorum yazarken eski mazilerimi karıştırmayın. Rica ederim sizden” diye konuştu.

EVLİYKEN KOMŞUSUNDAN HA/MİLE KALAN ESRA KARAKUŞ, EŞİYLE BARIŞTI 7

EVLİYKEN KOMŞUSUNDAN HA/MİLE KALAN ESRA KARAKUŞ, EŞİYLE BARIŞTI 9

EVLİYKEN KOMŞUSUNDAN HA/MİLE KALAN ESRA KARAKUŞ, EŞİYLE BARIŞTI 11

EVLİYKEN KOMŞUSUNDAN HA/MİLE KALAN ESRA KARAKUŞ, EŞİYLE BARIŞTI 13

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.