Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Uyurken Ayağınızın Altına Bozuk Para Koyarsanız!! Etkisi İnanılmaz.

09.03.2021
1.059
Uyurken Ayağınızın Altına Bozuk Para Koyarsanız!! Etkisi İnanılmaz.

Endonezya’da soğuk algınlığına “bozuk paralı” tedavi Endonezyalılar, soğuk algınlığı için alışılmış “bozuk para” tedavisini tercih ediyor. Bir asırdan uzun süreden beri uygulanmakta olan tedavide Hindistan cevizi yağı ile bozuk para kullanılmaktadır.

 

 

Yurt dışında Bozuk para terapisi, Bozuk para masajı gibi pek çok alanda bozuk para kullanılıyor. Bu tedavinin adı Keroken dir. Oldukça etkilidir hastalar bu tedaviden kalktıklarında hastalıkları bütünüyle iyileşmiş olur.

Bozuk Para İle yapılan tedaviye Ağrı, Fibromiyalji, romatizma, kireçlenme, baş dönmesi, sinizüt, soğuk algınlığı ve grip gibi birçok hastalık tedavi edilebilmektedir.

UYURKEN AYAĞINIZIN ALTINA BOZUK PARA KOYARSANIZ

 

Bozuk para iletkenliği sebebiyle vücuttaki ters olan elektriği düzeltir. İçerisinde bulunan Nikel ve Bakır da tüm vücudunuzu harekete geçirerek canlanmasını sağlar.

BOZUK PARA İLE FİBROMİYALJİ – AĞRI TEDAVİSİ
Öncelikle Çorabınızın içine veya atletinizin içine yani vücudunuza temas eden bir bölgeye bozuk paraları bırakın. Sabaha kadar temas etmesini sağlayın. İlk günden etkisini görmeye başlayacaksınız. Ama %85 etkisinin görebilmeniz için en az 10 gün süreyle kullanmanız gerekiyor. Ağrılar hiç görmediğiniz bir arkadaşınız gibi size uzak olacak.

BOZUK PARA İLE TROİD TEDAVİSİ
Vücuttaki bakır seviyesinin eksikliği tiroid bezlerinin düzenli çalışmasını engeller ancak bakır, tiroid bezinin fonksiyonlarını yerine getirmesi için ihtiyaç duyduğu önemli minerallere sahiptir. Yatarken uyguladığınız Bozuk para kürü hızlı bir şekilde iyileşmenizi sağlayacaktır.

BOZUK PARA İLE DEPRESYON TEDAVİSİ
Madeni paraların içerisinde bulunan bakır vücudunuza pozitif elektirk yükleme özelliği vardır. Bu da hayata daha pozitif bakmanızı ve serotonin hormonunun çalışmanızı sağlayacaktır.

Uyurken Ayağınızın Altına Bozuk Para Koyarsanız!! Etkisi İnanılmaz. 1

 

BEYNİMİZİN KIVRIMLARINI HAREKETE GEÇİRİR
Beynimiz, verileri ileten sinir taşıyıcıları ile görevini yerine getirir. Bu iletkenler miyelin adı verilen ve beyindeki nöron akışını hızlandıran bir maddeyle kaplıdır. Bakır, bu akışları hızlandırmaya yardımcı olarak beynimizdeki veri alışverişini hızlandırır ve etkili düşünmemizi sağlar.

BOZUK PARA KEROTONİN MASAJI
Kerotonin masajı için daha sağlıklı yağ olan hindistan cevizi yağı, zeytinyağı gibi yağlara ihtiyaç vardır. Vücudunuz da paranın güzel bir şekilde kaymasını sağlamayı başaran bu yağlar ile vücut iyice kızarana kadar paralar gezdirilir. Bu bir hayli etkili bir yoldur. Bu masajtan hastalar daha sağlıklı bir biçimde uyanırlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.