Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Bu 3 günlük ev yapımı doğal kür ile karaciğer yağlanmasına son verin

05.03.2021
1.976
Bu 3 günlük ev yapımı doğal kür ile karaciğer yağlanmasına son verin

YAĞLI KARACİĞERE MÜKEMMEL KÜR
Yağlı karaciğerimiz zamanında tedavi edilmezse vücudumuz bakteri istilasına uğrar ve kanserler de dahil olmak üzere farklı sağlık sorunlarına yakalanabiliriz. Bu 3 günlük tedaviyle yağlı karaciğere veda edin, cildi mükemmelleştirin! Karaciğer, organizmamızı toksinlerden ve atıklardan uzak tuttuğu için en önemli organlardan birisidir.

 

 

Bununla beraber, insanlar sigara içmek, aşırı alkollü içki içmek ve işlenmiş ve abur cubur gıdaları tüketmek gibi karaciğerimize zarar veren bazı şeyler kullanır. Bakteri istilasına uğrar ve kanserler de dahil olmak üzere farklı sağlık durumlarına neden olurlar.

Bu 3 günlük ev yapımı doğal kür ile karaciğer yağlanmasına son verin 1

Neyse ki, dünyada insanlar arasında oldukça yaygın olan yağlı karaciğer için bazı alternatif yollar vardır. Bu sebeple bu konu da pek çok araştırma yapılmakta ve çeşitli doğal tedaviler keşfedilmiştir. Bu durum genel sağlığınıza zarar vermez.

 

 

Yine de, zamanında tedavi edilmezse ilerleme kaydedebilir ve ağır şartlara neden olabilir. Bu doğal ev yapımı tedavi, idrara çıkmayı ayarlamanıza yardımcı olmasının beraberinde safra kesesinde herhangi bir sorunu ortadan kaldırmanıza, kabızlıktan kurtulmanıza ve vücudunuzdaki atıkları ortadan kaldırmanıza yardım edecektir.

Bu 3 günlük ev yapımı doğal kür ile karaciğer yağlanmasına son verin 3

İÇİNDEKİLER:
çeyrek su bardağı portakal suyu

çeyrek su bardağı zeytinyağı

 

 

yarım çorba kaşığı kıyılmış sarımsak

yarım çorba kaşığı rendelenmiş zencefil

NASIL YAPILIR:
Adım 1: Zeytinyağı ve sarımsakları portakal suyuna ekleyin.

Adım 2: Tüm malzemeleri bir blendır içerisine koyun ve homojen bir karışım elde edilinceye kadar karıştırın. Blendırınız yoksa normal karıştırıp için.

Adım 3: Daha sonra, zencefili ekleyin.

 

 

Akşam üstü 3 gün boyunca bu şaşırtıcı içeceği içtiğinizden emin olun. En iyi sonuçları elde etmek için, günlük diyetinize havuç, pancar, üzüm, elma, yeşil çay gibi besinleri eklemenizi öneririz. Sevdiklerimiz için de bir kez paylaşalım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.