Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Kaynatın ve 1 Haftada 3 Kilo Zayıflayın

03.03.2021
2.017
Kaynatın ve 1 Haftada 3 Kilo Zayıflayın

Uzun süredir kilogram vermeyi deneyip, başarısız mı oluyorsunuz? O zaman doğru noktadasınız, ihtiyaç duyduğunuz şey burada saklı. Düşünsenize 1 haftada 3 kilogram veriyorsunuz… Ne kadar da mutlu edici bir olay? Karanfil suyu sayesinde sağlığınızı koruyarak kilogram verebileceksiniz.

 

 

Kaynatın ve 1 Haftada 3 Kilo Zayıflayın 1

Hoş kokusu ile bilinen karanfil, mide bulantısına ve diş eti hastalıklarına iyi gelmektedir. Karanfilin idrar söktürücü özelliği vardır. Bu sayede vücudunuzda barınan zararlı toksinlerin dışarıya atılmasını sağlar. 1 Haftada 3 Kilo Zayıflatan Karanfilli Su Tarifi Eğer kilogram vermeyi kararlaştırdıysanız bunu doğal yöntemler ile gerçekleştirin. Vücudunuzu kimyasal maddelere emanet ederek doğru yöntem uygulamış olamazsınız. Bu yüzden doğal olan karanfil suyunu tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Hazırlaması bir hayli basit olan bu karışım sayesinde vücudunuzdaki birikmiş olan fazla yağlardan kurtulup, hedeflerinize ulaşacaksınız. Malzemeler : Çubuk tarçın Karanfil Zencefil kökü Yapılışı: Bir demliğin içine karanfil ve zencefil kökünden 1 tatlı kaşığı, çubuk tarçından da 1 adet koyun. Üzerine 2 su bardağı kadar su ekleyin. Normal hayatımızda demlenen çay gibi demleyeme başlayın.

 

Kaynatın ve 1 Haftada 3 Kilo Zayıflayın 3

 

Tüketim: Demlenme sonucu ortaya çıkan çayı, sabah ile akşam yemeklerinden yarım saat önce tüketmelisiniz. Çayın tadını beğenmez ve acı gelirse karanfili azaltabilirsiniz. Hem yiyip hem karanfil çayını içerek kilogram veremezsiniz. Yediğiniz besinlere dikkat etmelisiniz. Örneğin; yağlı,şekerli,mayalı,hamurlu gıdalar tüketiminden kendinizi uzak tutmalısınız. Karanfil ise idrar söktürücü özelliğiyle vücuttaki toksinlerin atılmasında yardımcı olur. Zayıflamaya destek olur. Zencefil üzerine de yapılan bazı araştırmalar gösterdi ki, zencefil metabolizmayı hızlandırıp bedenin normalde yaktığından daha fazla yağ yakmasını sağladığını tespit edilmiştir.

Kaynatın ve 1 Haftada 3 Kilo Zayıflayın 5

Tarçın, içeriğinde çok miktarda antioksidan bulunan tarçının tek başına kilogram verdirme özelliği yoktur fakat kan şekerini yani şekerin -kanımızdaki glikoz-hücrelerce işlenmesini sağlamayı başaran insülin hormonunu dengeleyerek diyetinizi destekler. Emziren anneler ve hamile hanımlara bu ve bu gibi hiç bir kürü önermiyoruz. Mutlaka doktorunuza danışarak kullanıp, kullanmamaya karar verin. Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin yararlanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.