Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Tencerede kaynatıp, her sabah için İşte doğal mucize

02.03.2021
844
Tencerede kaynatıp, her sabah için İşte doğal mucize

Vücuda tam bir detoks etkisi yapıyor, gün boyu ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi karşılıyor..

 

 

Haşlanmış limondan bahsediyoruz.. Bunu deneyebilirsiniz..

İŞTE YAPILIŞI:
Aç karnına haşlanmış limon içilirse, kahve ya da soda gibi mideye dokunmaz, aksine vücutta detox etkisi oluşturarak bağırsaklarınızdaki parazitler yok eder, vücudu besler ve ihtiyaç duyduğunuz tüm enerjiyi karşılar.

HAŞLANMIŞ LİMON ZAYIFLATIYOR
Haşlanmış limon ayrıca vücuttaki yağ yakımını hızlandırarak zayıflamayı destekler. Vücudu zararlı toksinlerden arındırır, bakterilerden temizler..

 

 

Tencerede kaynatıp, her sabah için İşte doğal mucize 1

HAŞLANMIŞ LİMON NASIL HAZIRLANIR?
Haşlanmış Limon Tarifi için kullanabileceğiniz

Malzemeler; 4-5 adet limon, 5 diş sarımsak, küçük bir parça zencefil ve 2 litre su.

Limonların kabukları soyularak suyu sıkılır. Limonun posası ile kabuklarını bir kenarda bekletilir çünkü karışımın içerisine ekleyeceğiz. Daha sonra blender yardımı ile sarımsakları ve zencefili güzel bir şekilde parçalıyoruz. Sıktığımız limon suyuyla blendırdan geçirilen malzemeler bir tencerede karıştırılır.

 

 

Tencerede kaynatıp, her sabah için İşte doğal mucize 3

Başka bir tencere içerisinde 2 litrelik suyumuzu içine ayırdığımız limon kabukları ve posasını da ekleyerek kaynatıyoruz. Su kaynamaya başlayınca diğer tenceredeki karışımı da ekleyip kaynatmaya devam etmekteyiz. Ortalama 10 dakika kadar bu biçimde kaynadıktan sonra ocağı kapatıp karışımı soğumaya bırakılır. Ilık ya da soğuk bir kıvama geldiğinde haşlanmış limon kürünüz hazır demektir.

Tencerede kaynatıp, her sabah için İşte doğal mucize 5

Bu karışımı her sabah aç karnına 1 çay bardağı içebilirsiniz. Haşlanmış limon kürü içerek 20 kilogram kadar zayıflayan okurlarımız mevcut. Siz de muhakkak deneyin. Ayrıca mide ve sindirim sistemi sağlığı için de çok yararlı olacaktır. Özel bir hastalığı olanların doktor gözetiminde kullanması önerilir. Sağlıcakla kalınız..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.