Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Kansere Karşı Kemoterapiden 10 Bin Kat Daha Güçlü

22.02.2021
254
Kansere Karşı Kemoterapiden 10 Bin Kat Daha Güçlü

Baltimore’daki Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nün “Institute of Health Sciences, 819 N. L.L.C. Cause Street, Baltimore” başlıklı yazısında yayımlandı. Tipta son yenilik, kansere karsi etkili! Dikkatle okuyun ve karari siz verin! Limon, kanser hücrelerini öldüren mucizevi bir mahsul. Kemoterapiden 10,000 kat daha kuvvetli!

 

 

Neden biz bunlari bilmiyoruz?

Çünkü bazi laboratuarlarda üretilen sentetik ilaçlarla birileri çokbüyük kârlar elde ediyor. Simdi bir arkadasina bu maili yollayarak limon suyunun kanseri önleyici faydalarini bilmesini sağlayabilirsin. Limonun tadi güzel ve kemoterapinin korkunç yan etkilerine sebep olmuyor. Multimilyonerlerin sahip oldugu büyük sirketlerin kârlarinazeval gelmesin diye bu sir saklanirken daha kaç kisi ölecek? Bildiginiz gibi limon agaci, limon ve lim (yesil limon) gibi çesitleriyle bilinir.

 

 

Kansere Karşı Kemoterapiden 10 Bin Kat Daha Güçlü 1

Bu meyveyi farkli sekillerde yiyebilirsiniz: posasini yiyebilir! , suyunu sikabilir, içecekler hazirlayabilir,serbetler ve tatlilar yapabilirsiniz. Bir çok erdemleriyle taninir, ama en enteresan olani tümör ve kistler üzerine olanidir. Bu bitki her çeşit kanser tipine karsi kanitlanmis bir çaredir. Bazilari kanserin her çeşit varyasyonuna karsi yararli oldugunu söylüyor. Bakteri enfeksiyonlari ve mantarlara karsi anti mikrobal spektrum oldugu, kurtve parazitlere karsi etkili oldugu kabul ediliyor. Yüksek tansiyonu dengeliyor. Ayrica stresle savasan, sinir bozukluklarina iyi gelen antidepresan etkisi var.

Kansere Karşı Kemoterapiden 10 Bin Kat Daha Güçlü 3

Bu bilginin alindigi kaynak gerçekten büyüleyici: Dünyanin en büyük ilaç üreticilerinden birinden ögrenildigine göre; 1970’ten beri 20’den fazla farkli laboratuar test etti ve sonuçolarak ; Limon ekstresinin 12 kanser tipinde kötü huylu hücreleri yokettigi ortaya çikti! Bu kanserler içinde ; kolon, gögüs, prostat, akciger ve pankreas kanserleri de var. Kanser hücrelerinin büyümesini yavaslatmada limon agaci bilesenlerinin Adriamycin adli tüm dünyada genelde kemoterapide kullanilanilaçtan 10,000 kat çok daha iyi oldugu gösterildi.

Daha da hayret verici olan; limon ekstreleri ile yapilan bu terapi; yalnızca kötü huylu kanser hücrelerini yok etmektedir ve saglikli hücrelere hiçbir menfi etkisi bulunmuyor.

 

 

KANSER HASTASI OLAN TANIDIKLARINIZ VARSA DİKKATLİ OKUYUN VE DUYURUN…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.