Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

40 Günde Kolesterolü Damarlarınızdan Sileceğiniz Kür!

22.02.2021
386
40 Günde Kolesterolü Damarlarınızdan Sileceğiniz Kür!

40 GÜNDE KOLESTEROLÜ DAMARLARINIZDAN SİLİN
Kanınızda biriken yağları ortadan kaldırmak ve hemde damarların elastikliğini geri kazandırmak sağlığınız için oldukça önemlidir. Temiz bir kan ve toksinlerden arınmış kan sizi sağlıklı yapar. Eğer iç organlarınız yağlanır ve damarlarınızın içi yağ katmanı ile kaplanırsa sağlık durumunuz ciddi bir tehlike içerisine girer.

 

40 Günde Kolesterolü Damarlarınızdan Sileceğiniz Kür! 1

 

Tıbbi araştırmalara göre damarlarınızın % 70 ve daha fazlası yağlanmış ise göğüs ağrısı, nefes darlığı, kalp çarpıntısı, halsizlik ve baş dönmesi şikayetleri yaşamanız kaçınılmaz bir sondur. Bu durum bir kalp krizi, felç ve çeşitli damar hastalıklarının belirtileridir. İşte bu makalemizde bu sağlığınızı tehdit eden durumdan kurtulmanın doğal çözümünü vereceğiz.

Size Tibet’te senelerdir kullanılacak olan kan damarlarını temizleyen kolesterolü düşüren etkili sarımsak tarifini anlatacağız. Bu tarif kan akışını hızlandırır kan basıncını normal seviyelere getirir. Kan dolaşımını arttırdığı için damarlardaki yapışmış yağ parçalarını söker atar. Sarımsağın en kuvvetli antioksidan ve doğal antibiyotik kaynağı olduğunu hepimiz biliyoruz. Dünyadaki en daha sağlıklı yiyeceklerden biri.

 

40 Günde Kolesterolü Damarlarınızdan Sileceğiniz Kür! 3

 

Bu doğal sarımsak tedavisi, diğer kimyasal ilaçlar gibi kanınızı inceltip farklı kalp sorunlarına sebep olmaz. Sarımsak hücrelerin yenilenmesine ve gençleşmesine yardımcı daha sağlıklı besinlerin başında yer alır. Limon ile birlikte antioksidan ve damarlarını temizleyen , kötü kolesterol düzeyini azaltarak kan damarı duvarlarının güçlenmesini ve ateroskleroz gibi tehlikeli hastalıkların riskini azaltan müthiş bir karışım haline gelir.

NOT : YENİ BİR ÇALIŞMA SARIMSAK TÜKETİMİNDE MİDE, KOLON, YEMEK BORUSU , PANKREAS, GÖĞÜS KANSERİ, KOLOREKTAL VE BAĞIRSAK KANSERİ RİSKİNİ AZALTMAYA YARDIMCI OLDUĞU ONAYLANMIŞTIR.
İşte size müthiş tarif:
MALZEMELER:
4 Diş sarımsak

3 orta boy yıkanmış limon

 

 

3 litre kaynamış su.

TARİF: BU BASİT TARİFİ YAPMAK ÇOK KOLAYDIR.İLK OLARAK SARIMSAK VE LİMONLARI DİLİMLEYİN VE BİR KASEYE KOYUN VE ÜZERİNE KAYNAR SU DÖKÜN. BUNDAN SONRA LİMON VE SARIMSAKLAR BLENDIRDA ÖĞÜTÜLÜR VE BU BU KARIŞIMI 3 AYRI KAVANOZA BÖLÜNÜR. AYNI ŞEKİLDE KAYNAR SUYU DA 3 EŞİT ŞEKİLDE KAVANOZLARA BOŞALTIN. KAVANOZLARIN KAPAKLARINI KAPATIN VE 3 GÜN BOYUNCA BUZDOLABINDA SAKLAYIN. KARIŞIMINIZ KULLANMAYA HAZIRDIR.

40 Günde Kolesterolü Damarlarınızdan Sileceğiniz Kür! 5


Uygulama:
Bu karışımı yemeklerden önce 1-2 kaşık olarak tüketmeye başlıyoruz ve günde 3 sefer alıyoruz. 3-4 günden sonra 3-4 kaşık olarak miktarı arttırmanız gerekiyor.

Not : Bu tedavi uzun soluklu olup en az 40 gün boyunca yapmanız gerekiyor. Sadece dikkat etmeniz gerekli olan husus bu karışımı içmek mecburi olarak kullanmış olduğunuz ilaçlarla zararlı etkisi olup olmadığını doktorunuza sorun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.