Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

UCUZ ( BEDAVA ) OLDUĞU İÇİN, REKLAMI YAPILMADIĞINDAN BİLİNMİYOR

20.02.2021
841
UCUZ ( BEDAVA ) OLDUĞU İÇİN, REKLAMI YAPILMADIĞINDAN BİLİNMİYOR

Sütten 25 kat fazla kalsiyum, ıspanaktan 10 kat fazla demir içerir. Şeker sorununa gösterdiği fayda akıl almaz derecededir. Ucuz ( Bedava ) olduğu için saatlerce reklamı yapılmadığından bilinmiyor..

 

 

MUCİZENİN ADI: DUT YAPRAĞI

UCUZ ( BEDAVA ) OLDUĞU İÇİN, REKLAMI YAPILMADIĞINDAN BİLİNMİYOR 1
Dut yaprağı en az dut meyvesi kadar sağlık açısında önemli yararları olan bir yapraktır. Dut yapraklarının kaynatılarak elde edilen çayı pek çok hastalığın tedavisinde kullanılır.

 

UCUZ ( BEDAVA ) OLDUĞU İÇİN, REKLAMI YAPILMADIĞINDAN BİLİNMİYOR 3

 

Dut yaprağı çayının yapılması dışında da çeşitli kullanıldığı alanlar bulunuyor. Bunlara bir göz atalım.

Dut yaprağı ile hazırlanan çay egzama tedavisinde de kullanılır. Karaciğer hastalıklarının tedavisinde günde 3 bardak dut yaprağı çayı içilmesi öneri edilir.

UCUZ ( BEDAVA ) OLDUĞU İÇİN, REKLAMI YAPILMADIĞINDAN BİLİNMİYOR 5

Günde 2 bardak dut yaprağı çayı içmek vücuda zindelik ve direnç sağlar. Yapılan araştırmalara göre dut yaprağından elde edilen özütün fil hastalığına karşı şifalı olduğu gözlemlenmiştir.

 

 

Ayrıca diş ağrılarına karşı gargara yapılarak kullanıldığında ağrıları giderici özelliğe sahiptir. Dut yaprağı çayının bir önemli özelliği de rahatlatıcı etkiye sahip olmasıdır. Zihnin ve bedenin gevşemesinde yardımcıdır.

UCUZ ( BEDAVA ) OLDUĞU İÇİN, REKLAMI YAPILMADIĞINDAN BİLİNMİYOR 7

DUT YAPRAĞI ÇAYI NASIL HAZIRLANIR?
Malzemeler:
2 yemek kaşığı kurutulmuş dut yaprağı
1 litre su
Dut Yaprağı Çayı Hazırlanışı: 1 litre kaynamış olan suyun içerisinde 2 yemek kaşığı kurutulmuş dut yaprağı konulur. Bu şekilde yaklaşık 2 saat demlenmeye bırakılır.

UCUZ ( BEDAVA ) OLDUĞU İÇİN, REKLAMI YAPILMADIĞINDAN BİLİNMİYOR 9

Demleme işlemi tamamlandıktan sonra çayınızı süzün ve gün içinde bu çayı aralıklarla içerek tüketin. Özellikle yemeklerden önce içildiğinde fayda sağlamaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.