Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

BURCUNUZA GÖRE NASIL BİR KADINSINIZ?

06.02.2021
298
BURCUNUZA GÖRE NASIL BİR KADINSINIZ?

Kimi güç ve kontrolü seviyor, kimi yaratıcı ya da hayalperestliği ile tanınıyor. Burçların bayanlar üstünde farklı etkileri olabiliyor. Peki, siz burcunuzun hangi özelliğini taşıyor olduğunuzu biliyor musunuz?

 

 

Koç bayanları Koç bayanları güç ve kontrol bayanlarıdır. Trend belirleyicilerinin lideridir. Ayrıca sahip oldukları gücün oldukça dikkat çekici olduğunun farkındadırlar.

BURCUNUZA GÖRE NASIL BİR KADINSINIZ? 1

**Koç bayanları, eylemlerinin neticelerini biliyor ve başkalarına güçlerini katıyorlar. Her zaman örnek gösterilen ama sinirlendiği zaman dünyayı yıkabilecek güçtedirler.

 

 

**Boğa bayanları: Boğa bayanları irade ve karakter gücüne sahiptir. Baş döndürücü ve tahrik edici özellikleriyle genelde cesaretlidirler. Düşüncelerini ve sevdiklerini savunanlardır. Doğayla ilgilenir ve ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmak için koşulsuz hareket ederler. Boğa bayanları sevdiği zaman dünya onlara hayran demektir.

**İkizler bayanları: İkizler bayanları dünyanın en yaratıcıları ve düşünür bireyleridir. Onların zihinleri fikirlerle köpürür.

Hayal güçleri yetenekleri ile eşleşir. Asla kimseye hakim olmazlar ancak zayıf oldukları için değil kendi güçlerini bildikleri için dikkatli davranırlar.

*Yengeç bayanları: Yengeç bayanları düşüncelerinde tutkulu ve şiddetlidir. Ayrıca çok cömert olan yengeçler, sır saklama konusunda çok iyidirler. Onlar için sadakatten daha önemli bir şey yoktur. Bir yengeç kadınının aklında ne olduğunu asla tahmin edemezsiniz.

*Aslan bayanları: Aslan bayanları hayalperestlerdir. Yüksek tahrik edici yönleriyle doğaları gereği hedeflerine ulaşana kadar asla durmazlar. Kendileriyle beraber başkalarını da başarıya götürürler. Kaliteli duruşları çoğu insan tarafından sevilmese de bu onlar için çok büyük bir armağandır.

BURCUNUZA GÖRE NASIL BİR KADINSINIZ? 3

*Başak bayanları: Başak bayanları erdemlidir. Seçenekler üstünde yapılacak doğru şeyi daima bulurlar. Yararlı, sevecen, nazik kalpli ve melek ruhuna sahip başak bayanları kırılabilir, zarar görebilir ve kendilerini kaybedebilirler. Ama her ne olursa olsun daima geri dönmeyi başarırlar.

*Terazi bayanları: Terazi bayanları tabiatı gereği akıllı, sofistike ve esprilidir. Yüksek bir zeka seviyesine sahiptir. Her zaman hayat ve duyguları arasında denge kurmaya çalışırlar. Genellikle hayatlarında eksiksiz olarak ne istediklerini bilmezler. Yüksek düzeyde benlik bilincine sahiplerdir.

*Akrep bayanları: Akrep bayanlarının keskin, dikkatli ve daima kim olduklarını bilir. Dürüstlük onlar için son derece önemlidir.

 

 

BURCUNUZA GÖRE NASIL BİR KADINSINIZ? 1

Akrep bayanları severse gerçekten sever. Yalan söylemektense karşısındakini incitmeyi tercih ederler. Akrep bayanları kim olduklarını anlayabilecek özel birini alırlar hayatlarına.

*Yay bayanları: Yay bayanları duygusal sihirbazlardır. Çok duyarlıdırlar. Hem kendi duygularını hem de karşısındaki insanın duygularını derin bir biçimde yaşarlar. Kendi fikirlerini acımasızlıkla korurken, gerçek duygularını sadece birkaç kişinin görmesine izin verirler. Herkes fikirlerinin derinliklerini anlayamaz, yay bayanları fikirlerini kendisine saklamayı tercih eder.

*Oğlak bayanları: Oğlak burcu bayanları doğadan bağımsız düşünceli kişilerdir. Hayattan ne istediklerini, kuvvetli ve zayıf yönlerini çok iyi bilirler.

BURCUNUZA GÖRE NASIL BİR KADINSINIZ? 3

Başkalarına ilham kaynağı olan iç güzelliğine sahiplerdir. Konuştukları zaman ruhlarından konuşuyorlar.

*Kova bayanları: Kova bayanları savaşçı ve hayalperest insanlardır. Hırslı olmaları kendi dünyalarında kendilerini harekete geçirir. Acımasız, tahrik edici ve bir hayli iddialı yönleri gün geldiğinde dünyayı yeniden şekillendirir.

*Balık bayanları: Balık bayanları gerçekten sevgi, dürüstlük ve cömertlik çeşmeleridir. Onlar sevgiden diğer bir şey düşünmezler. Duyarlı ve duygusal oldukları halde duygularını genel olarak kendilerine saklarlar. Ağlarlar ama asla incindiklerini göstermezler. Bunun yerine, kendilerine acı veren bireyleri destekler ve onlara kendi sevgisini vermek için uzanırlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.