Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Bu Karışımı Bir Ay Boyunca Uygulayın, İltihap Giderecek Ve Romatizma Bitirecek!

03.02.2021
257
Bu Karışımı Bir Ay Boyunca Uygulayın, İltihap Giderecek Ve Romatizma Bitirecek!

İltihaplı eklem romatizması ve sinir sıkışması için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocamızın önermiş olduğu kiraz sapı ve ısırgan otu kürü ile şikayetlerinizden doğal bitkisel tedavi yöntemiyle kurtulabilirsiniz.

 

Romatizma, Sinir Sıkışması Kürü Nasıl Uygulanır?

İltihaplı eklem romatizması (romatoid artrit) hastalığı kişilerde ellerde ve ayaklarda ağrı belirtileriyle başlayan bir hastalıktır. Bir müddet sonra kişinin yaşam niteliğini düşürmekte, sosyal yaşantısına engel olmaya başlar. Öncelikle bilinmelidir ki iltihaplı eklem romatizması tedavisi olan bir hastalıktır.

Eğer kontrol edilirse ve uygun tedavi metotları uygulanırsa kişi bu hastalığı vücudundan atabilir. Eğer doktorunuz size bu hastalığın tanısını koymuşsa evinizde İbrahim Saraçoğlu hocamızın tarifini vermiş olduğu bitkisel kür ile tedaviye başlayabilirsiniz. Kiraz sapı ve ısırgan otu ile hazırlayacağınız bu kür hemde sinir sıkışması içinde kullanılır.

 

Bu Karışımı Bir Ay Boyunca Uygulayın, İltihap Giderecek Ve Romatizma Bitirecek! 2

 

KİRAZ SAPI VE ISIRGAN OTU KÜRÜ İLE SİNİR SIKIŞMASI – İLTİHAPLI ROMATİZMA TEDAVİSİ
SİNİR SIKIŞMASI VE İLTİHAPLI ROMATİZMA TEDAVİSİNDE LAZIM OLAN MALZEMELER:
25-30 adet kurutulmuş kiraz sapı..
Bir tutam ısırgan otu..
Yarım litre klorsuz su..
İLTİHAPLI ROMATİZMA – SİNİR SIKIŞMASI KÜRÜ NASIL HAZIRLANIR?
İlk olarak yarım litre klorsuz suyu daha önce kaynatın. Kaynamaya başladıktan sonra içine 25-30 adet kiraz sapını ilave edin. Kiraz saplarını ilave ettikten sonra yaklaşık 3 dakika daha kaynatın. 3 dakika dolduktan sonra yaklaşık kiraz sapı miktarı kadar bir tutam ısırgan otunu karışıma ekleyin. Isırgan otunu da ekledikten sonra kısık ateşte 6-7 dakika daha kaynatın. 6-7 dakika sonra ocağın altını kapatın ve ılımaya bırakın. Ilındıktan sonra süzüp içebilirsiniz.

Bu Karışımı Bir Ay Boyunca Uygulayın, İltihap Giderecek Ve Romatizma Bitirecek! 4

Romatizma, Sinir Sıkışması Kürü Nasıl Uygulanır?

Hazırlamış olduğunuz bu kürün 1 bardağını sabah kahvaltıdan 2 saat sonra, kalan 1 bardağını ise akşam yemeğinden 2 saat önce tüketin. Toplamda bu kürü 21 gün boyunca uygulamalısınız.

 

İltihaplı eklem romatizması ve sinir sıkışması için mucizevi kür… |  ZAMAZİNGO

Karışımı hergün taze olarak hazırlamalısınız. 21 gün dolduktan sonra hastalığın seyrine göre kürü tekrar uygulayabilirsiniz. Kiraz sapı ısırgan kürünün hiç bir zararı yoktur. Ayrıca kiraz sapı zayıflamada da önemli bir rol oynamaktadır. Bu küre takviye olarak sinir sıkışması probleminde ki ağrıları gidermek için ardıç yağı ile masaj yapabilirsiniz..

Kullanacağınız ardıç yağının hakiki olmasına özen gösterin. Piyasada çok fazla sahte ardıç yağı bulunur. Ağrılı bölgelerinize bir miktar ardıç yağını masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Haftada 3-4 gün uygulayabilirsiniz. Romatizmal hastalıklar için kullanılacak olan ilaçların bir çoğu geçici olarak ağrıları gidermeye yöneliktir.

Bu uygulayacağınız kür ise hem ağrıları giderir aynı zamanda hastalığı bütünüyle iyileştirmeye yönelik etki gösterir. Kürü ilk uygulamaya başladığınız hafta vücutta depolanır, ikinci hafta ise tedavi etmeye ve ağrıları gidermeye başlar..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.