Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Sadece Bir Gecede Cildinizdeki Değişimi Görün

01.02.2021
667
Sadece Bir Gecede Cildinizdeki Değişimi Görün

Yüz Beyazlatıcı Serum Cilt beyazlatma, derinin koyu renkli üst tabakasını çıkarmak için kimyasalların kullanılmasını gerektiren cilt aydınlatması ya da cilt beyazlığı işlemidir. Bu, doğum lekeleri , çiller , güneş lekeleri ve pürüzlü cilt tonu gibi cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olduğu için güzel bir cilt ve mükemmel renk tonu almanın en iyi yollarından birisidir.

 

 

 

Cildinizi haplar, cilt beyazlatma kremleri, cilt beyazlatma sabunları gibi cildinizi ağartmak için çeşitli yöntemler vardır, ancak cilt aydınlatma ürünlerinin çoğunda yan etkiler , tehlikeler ve cilde riskleri vardır. Özellikle aşırı miktarlarda bu ürünler kullanılırsa ya da cildiniz hassassa döküntüler, alerjiler, cilt tahrişleri bu ürünlerin en zararlı etkilerinden yalnızca bazılarıdır.

Şans eseri, bu pahalı ürünlerden çok daha iyi çalışan doğal ilaçlar var. Bu yazıda, cildinizi hızlı bir biçimde beyazlatabilecek çok etkili bir çare göstereceğiz, bu şekilde önceden hiç olmadığı kadar güzel ve renk tonlu cilt elde edeceksiniz!

Sadece Bir Gecede Cildinizdeki Değişimi Görün 1

 

Malzemeler:

Yulaf ezmesi, 2 çorba kaşığı Yoğurt, 1 çorba kaşığı Limon, 2 çorba kaşığı Zeytinyağı, 1 çorba kaşığı

Tarif: Homojen bir karışım eldeedilinceye kadar tüm malzemeleri iyice karıştırın.

 

Sadece Bir Gecede Cildinizdeki Değişimi Görün 3

 

Karışımı cildinize uygulayın.Beyazlatıcının ciltte kuru kalmasına izin verin.

15-30 dakika sonra soğuk suyla yıkayın. Cildi bütünüyle kurutmayın, biraz nemli tutun ve kuruluğu engellemek için üzerine nemlendirici uygulayın

Cilt pigmentasyonu değişene kadar haftada iki kez uygulayın . İlk kullanımdan hemen sonra muhteşem sonuçlar fark edeceksiniz ve inanız bizlere, şaşkınlığınızdan herkese anlatacaksınız!

Sadece Bir Gecede Cildinizdeki Değişimi Görün 5

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.