Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Karanfilli Su ile 7 Günde 3 Kilo

01.02.2021
784
Karanfilli Su ile 7 Günde 3 Kilo

7 günde 3 kilogram vermenize yardım edecek karanfilli su, hem zayıflamanıza yardım edecek hem de pek çok sağlık sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Karanfilli Su ile 7 Günde 3 Kilo 1

 

 

Çaya, tatlıya ve daha pek çok şeye ilave edilen ve kokusu sevilen karanfilin diş etlerini güçlendirici ve mide bulantısını giderici etkileri vardır. Aynı zamanda kuvvetli bir antiseptik olan karanfil, vücıttaki bakterilerle savaşır. İdrar söktürücü özelliği de bulunan karanfil, vücuttaki toksinlerin atılmasında yardımcı olur.

 

Karanfilli Su ile 7 Günde 3 Kilo 3

 

Hastalıklara karşı koruyucu etkiye sahip olan karanfil, hasta yakınları tarafından bakterlere karşı da kullanılabilir. Zihni rahatlatan, unutkanlığı engelleyen ve sinirleri yatıştıran etkileri de vardır.

Peki ama karanfil, zayıflama açısından ne şekilde kullanılabilir?

KARANFİLLİ SU İÇEREK 7 GÜNDE 3 KİLO

Karanfilli Su İçerek 7 Günde 3 Kilo Vermek İster Misiniz?


MALZEMELER:
Çubuk tarçın, Karanfil, Zencefil kökü
HAZIRLANIŞI:
Karanfil ve zencefil kökünden 1 yemek kaşığı kadar ve 1 adette çubuk tarçını demliğe alın. Üzerine de 2 su bardağı su ekleyin ve çay demler gibi demleyin. Hazırladığınız bu çayı, sabah ve akşam yemeklerden 30 dakika kadar önce için.

Karanfilli su, metabolizmayı hızlandırır ve toklik hissi yaratır. Vücuttaki toksinlerin atılmasında ve yağ yakımına yardımcıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.