Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Çörek Otu ve Su Diyeti ile 6 Günde 5 Kilo

01.02.2021
691
Çörek Otu ve Su Diyeti ile 6 Günde 5 Kilo

Çörek otunun sağlık açısından yararları olduğu kadar kilogram vermek için de bir hayli etkilidir. Kalıcı ve daha sağlıklı kilogram vermek için kullanabileceğiniz çörek otu sağlığımız için de çok yararlıdır.

 

 

Peki ama çörek otunun yararları nelerdir? Bağışıklık sisteminizi güçlendiri ve iltihaplanmaya karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Meme kanseri için de çörek otu tüketilmesi önerilmektedir. Şeker hastaları, midesinden sağlık sorunu olanlar için de yararlıdır.

Çörek Otu ve Su Diyeti ile 6 Günde 5 Kilo 1

ÇÖREK OTU NASIL ZAYIFLATIR?
Çörek otunun zayıflatmaya yardımcı olması için yemeklerden 30 dakika önce günde 3 defa sabah, öğle ve akşam olarak 1 tatlı kaşığı kadar tüketilmelidir. Üzerine de 1 su bardağı su içilmelidir. Bunu yaparken de çok önemli olan noktayı atlamamalısınız.

 

Çörek Otu ve Su Diyeti ile 6 Günde 5 Kilo 3

Çörek otunu tüketmeden önce ezilmesi son derece önemlidir. Fayda sağlaması için bu son derece önemlidir. Aktarlardaki çekilmiş çörek otlarını almamalısınız. Çekilmiş çörek otu bazı özelliklerini kaybetmektedir. Evde kendiniz ezerseniz çok daha yararlı olacaktır.

Çörek Otu ve Su Diyeti ile 6 Günde 5 Kilo 5

Çörek otunu toz halinde tüketemeyenler, çörek otu yağı da kullanabilirler. Yine aynı şekilde yemeklerden 30 dakika önce yarım çay kaşığı tüketmeli ve su içilmelidir. Zayıflama üstündeki etkisi tokluk hissi verir. Ayrıca metabolizmayı hızlandırarak kilogram vermeyi kolaylaştırır.

 

 

 

Gün içerisinde 2 – 2,5 litre su tüketilmelidir. Yapacağınız yarım saatlik egzersiz de yağ yakımınıza yardım edecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.