Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Bayanlarda K-ist ve Tümörlere Karşı Doğal Reçete

01.02.2021
282
Bayanlarda K-ist ve Tümörlere Karşı Doğal Reçete

Bu karışım yalnızca 2 besinden oluşuyor. Bununla beraber, özellikle kadınlarda oluşan kistler ve miyomlar (kas dokularında ortaya çıkan, çoğu zaman kadınlarda oluşan ur.) gibi pek çok farklı sağlık sorunuyla mücadelede oldukça etkilidir. Bu mucize iksirin ilk besini kaya koruğu, başlangıçta Romalılar ve Yunanlılar tarafından yetiştirilen yaygın olarak kullanılacak olan bir ev bitkisidir.

 

 

Bayanlarda K-ist ve Tümörlere Karşı Doğal Reçete 1

Bu bitkiyi zararlılardan, böceklerden ve tırtıllardan korumak için, diğer bitkilerle beraber yetiştirilmesi gerekmektedir. Özellikle kist tedavisi için ve vücuda fibroid (rahimde gelişen düz kas hücreleri ve fibroz bağ dokudan oluşan kanserli olmayan, sert ve toplu tümörlerdir.) saldırıya geçince, kalkan olması için vücuda besin sağlar. Kist ve Tümörlere Karşı Doğal İlaç Malzemeler: -00 gram kaya koruğu -500 gram organik bal -Hazırlanışı: Öncelikle kaya koruğunun yapraklarını kesin ve iyice temizleyin. Daha sonra bal ekleyin. Malzemeler bütünüyle ıslanıncaya kadar 2-3 gün bekletin. Kullanım: Sabahları boş bir karna, bir şey yemeden 1 yemek kaşığı kadar tüketin. Önümüzdeki 2 saat içinde de bir şey tüketmeyin. Sadece su tüketin.

 

 

Bayanlarda K-ist ve Tümörlere Karşı Doğal Reçete 1

Bu ilaç gibi karışım metabolizmayı uyarır ve toksinleri vücuttan temizler. Kış aylarında diğer aylara göre daha çok zararlı madde birikir. Bunun sebebi kışın fiziksel aktivite eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak, detoks yapan besinler ve doğal ilaçlar oldukça önemli. Rus doktorlar bile bu mucizeyi ilaç niyetine öneri ediyor. Kardiyovasküler hastalıklarda etkili olduğunu söylüyorlar. Son olarak, ilk başta belirtildiği gibi, bu harika birleşim yumurtalık kistleri, rahim tedavisinde oldukça etkili. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.