Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

7 Zeytin 1 İnciri Birlikte Yemenin Olağanüstü Faydaları

30.01.2021
419
7 Zeytin 1 İnciri Birlikte Yemenin Olağanüstü Faydaları

Kuran-ı Kerim’de yer alan zeytin ve incir yemenin faydalarını, yaşlanma sürecini yavaşlatmayı amaç edinen Japon bilim adamları da keşfetmiştir.Kuran-ı Kerim’de yer alan zeytin ve incir yemenin faydalarını, yaşlanma sürecini yavaşlatmayı amaç edinen Japon bilim adamları da keşfetmiştir.

 

 

7 Zeytin 1 İnciri Birlikte Yemenin Olağanüstü Faydaları 1

Hatta ardından, aynı bilginin Kuran-ı Kerim’de de yer aldığını öğrendiklerinde çok şaşırdıklarını ifade etmişlerdir. Refleksoloji Uzmanı Esat Başaran, 7 zeytin 1 incir formülünü yeniden gündeme getirmiş ve bu formül sayesinde tam 35 kilogram verdiğini açıklamıştır.

Esat Başaran’ın bu açıklamalarını dinleyenler, bu kürü uygulamaya başlamıştır.7 zeytin 1 incir kürünün, kilogram vermeye yardımcı olması dışında bir çok yararı vardır. Bunlar aşağıda belirtilen gibidir;Nefes kontrolünde etkilidir. Kalbi güçlendirir ve kalp damar hastalıklarına karşı koruma sağlar.İnsan bedeni için çok kıymetli ve önemlidir.

 

7 Zeytin 1 İnciri Birlikte Yemenin Olağanüstü Faydaları 3

 

Çok kuvvetli bir antioksidandır, hücreleri yeniler. Tokluk hissinin uzun süre devam etmesini sağlar ve yağ yakımında etkilidir. Dolayısıyla kilogram vermeye yardımcıdır. Kemik ve diş sağlığı için çok faydalıdır.Süt içemeyenler için de bu ikiliyi tüketmeleri önerilir, ciddi bir kalsiyum kaynağıdır.

Kanser hücrelerinin büyümesini ve metastazı önler.Kişilik bozukluğunda etkilidir.Öksürük ve alerjik astımı olanlar için önerilir.Yaşlanmayı geciktirir ve nitelikli bir yaşlılık için yardımcıdır. Zeka gelişimini artırır.

7 ZEYTİN 1 İNCİR KÜRÜ NASIL YAPILIR ?
Sabah kalkınca ve gece yatarken olmak üzere günde 2 defa uygulanır.

 

 

7 adet zeytin tüketilir tüketilmez, hemen arkasından da 1 incir tüketilir.Zeytinleri ve inciri arka arkaya, veya aynı anda tüketmek son derece önemlidir; çünkü ancak ikisi bir arada olunca etki göstermektedirler. İncirin kuru veya taze incir olması önemli değildir. İncirin içini açıp zeytinleri içerisine de yerleştirebilirsiniz; bu şekilde beraber tüketmiş olursunuz.

7 Zeytin 1 İnciri Birlikte Yemenin Olağanüstü Faydaları 5

Zeytinlerin siyah veya yeşil olması herhangi bir fark yaratmaz.Zeytinin ve incirin organik olması önemlidir.Kür 21 günün ardından etkisini göstermeye başlar.Bu kürü şeker hastaları da tüketebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.