Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Şeker Hastalığından Tarçın, Mahlep, Üzüm Çekirdeği, Çörek Otu İle Kurtulun!

28.01.2021
308
Şeker Hastalığından Tarçın, Mahlep, Üzüm Çekirdeği, Çörek Otu İle Kurtulun!

Tip 2 diyabet dünyada ve ülkemizde en sık görünen rahatsızlıklardan biridir. Fakat şeker hastalığı ile yaşamanın kader olmadığı bilinmelidir. Fazla kiloların sebep olduğu bu hastalıktan fazla kilolardan kurtulduğunuzda bütünüyle şeker hastalığından kurtulmak mümkündür.

 

Şeker Hastalığından Tarçın, Mahlep, Üzüm Çekirdeği, Çörek Otu İle Kurtulun! 1

 

Şeker hastalığından kurtulmanın bir yolu da şeker düşürücü ve insülin düzenleyici bitkilerden geçmektedir.

Bu bitkilerin bir karışımı şeker seviyesini birkaç ayda düzenli kullanıldığında normal seviyelere düşürmektedir. Denenmiş bir kür olan mahlep, çörekotu, tarçın ve üzüm çekirdeği karışımı şeker hastalığını bütünüyle ortadan kaldırmaktadır.

 

 

İnsülin seviyesini ayarladığı için kullanan kişilerin iştah seviyesi azalarak fazla kilolarından kurtulduğu da görülmektedir.

Mahlep, Çörekotu, Tarçın, Üzüm Çekirdeği

Şeker Hastalığından Mahlep, Çörek Otu, Tarçın, Üzüm Çekirdeği İle Kurtulun!

Mahlep, çörekotu, tarçın ve üzüm çekirdeği nasıl kullanılır? Bu 4 tane bitki öğütülerek toz haline getirilmelidir. Her birinden 50 gram olmalı ve hepsi birden harmanlanmalıdır. Her yemekten önce aç karnına bir şeker kaşığı içildiğinde bir ay süre sonra şeker seviyesinin bir hayli çok düştüğü görülmektedir.

Kullanan kişiler arasında bütünüyle şeker ilaçlarını kullanmayı bırakan kişiler de bulunmakta ve tip 1 diyabette insünilin kullanmayı bırakarak ilaca başlayan kişiler de bulunur.

 

 

Bu kür uygulanırken yağlı yemekler, karbonhidratlı yemekler ve kızartmalar tüketilmemeli et yemekleri daha çok haşlama ve ızgara tercih edilmelidir. Sebze ağırlıklı beslenmek bu kürün uygulamasını yaparken çok daha iyi kürün yararının hissedilmesine sebebiyet verir.

İLAÇLARINIZI HEMEN KESMEYİN
Bu kürü uygulamaya başladığınızda hemen ilaçlarınızı kesmeyin. Çünkü diyabet ilaçlarınız ilk başlarda şeker seviyenizi bu kür ile beraber ayarlamaya yardım edecektir. Fakat kürü uygulamaya başladıktan ve diyetinize de dikkat ettikten sonra 15 gün bu kürü uyguladıktan sonra ayrıntılı bir şeker ölçümü yapınız.

Şeker Hastalığından Tarçın, Mahlep, Üzüm Çekirdeği, Çörek Otu İle Kurtulun! 4

Mutlaka şekerinizde bir miktar düşüş olacaktır o zaman doktorunuza başvurarak ilaçlarınızı yeni baştan düzenlemesini isteyiniz. Bu şekilde aşamalı olarak ilaçlarınızın hepsinden kurtulabilir ve ilaçsız bir hayata adım atabilirsiniz.

İlaçlarınıza düzenleme yapıldıktan sonra mahlep, çörekotu, tarçın, üzüm çekirdeği uygulamasına devam ediniz. Uzun süre kullanımda hiçbir zararlı etkisi bulunmayan bu kürün uygulamasına şeker hastalığından bütünüyle kurtulana kadar devam edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.