Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

İki Günde Su Ve Kuru Üzüm ile Karaciğeri Temizlemek Mümkün!

28.01.2021
242
İki Günde Su Ve Kuru Üzüm ile Karaciğeri Temizlemek Mümkün!

Kuru üzüm suyunun arkasında yatan büyük sır nedir? Kuru üzüm suyu kan dolaşımınızı daha etkili biçimde temizlemeye yardım edecek, karaciğerde bulunan özel biyokimyasal işlemleri uyarır. Kuru üzüm suyunun yararları yoğun olarak, sizin de bildiğiniz üzere, üzümlerin kendinden gelmektedir.

 

 

İki Günde Su Ve Kuru Üzüm ile Karaciğeri Temizlemek Mümkün! 1

Bu tedaviyi dört gün arka arkaya uygularsanız, sindiriminizin kolaylaştığını ve daha çok enerjiniz olduğunu fark edeceksiniz.

Malzemeler

 

 

2 bardak su (400 ml)

150 gram kuru üzüm

 

Hazırlanışı:

 

İki Günde Su Ve Kuru Üzüm ile Karaciğeri Temizlemek Mümkün! 3

Kuru üzümleri yıkayıp bir kenara ayırın. İki bardak suyu kaynatın. İçine kuru üzümleri atın ve 20 dakika boyunca yavaşça kaynatın.
Ertesi sabah, kuru üzümlerin suyunu süzün ve bu leziz suyu yeniden ısıtın. Suyu tercihinize göre sıcak ya da ılık içebilirsiniz, ancak en önemlisi aç karna içmeniz. Ardından kahvaltıdan önce 30 ile 35 dakika kadar bekleyin. İdeal olarak bunu arka arkaya birkaç gün tekrar etmeniz ve ertesi sabah uyanır uyanmaz kuru üzüm suyunuz içecek şekilde geceden hazırlamanız gerekmektedir.

Bu rutini en az dört gün takip etmeyi unutmayın. Bu tedaviyi ayda bir kez kullanabilirsiniz; hiçbir zararlı etkisi bulunmamaktadır. En enteresan olan nokta ise normalde kuru üzümlerde bolca bulunan şekeri bu sayede almıyor olmanız. Aynı zamanda yağ oranı düşük olan ve çok miktarda taze sebze meyve içeren bir beslenme de uygularsanız, genel itibari ile sağlıklı bir karaciğere sahip olacaksınız ve kuru üzüm suyu da rutininizin muhteşem bir tamamlayıcısı olacak

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.