Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Çamaşırları Daha Beyaz Yapacak 3 Sır

27.01.2021
345
Çamaşırları Daha Beyaz Yapacak 3 Sır

3 Sır sayesinde, Giysilerinizi tekrar pırıl pırıl ve beyaz bir hale getirmek için pahalı çamaşır deterjanları kullanmanıza gerek kalmayacak. Lekeleri beyaz giysilerden çıkarmak çok zor olabiliyor. Giysilerinizi tekrar pırıl pırıl ve beyaz bir hale getirmek için pahalı çamaşır deterjanları kullanmanıza gerek kalmayacak. Lekeleri çıkarmanın hem basit hem de etkili birkaç yolu var. Tüm sırları vermeden önce, bu 3 sırrın arasında reçetesiz satılan bir ilacında olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Çamaşırları Daha Beyaz Yapacak 3 Sır 1

1. Kabartma Tozu kabartma tozu Sponsorlu Bağlantılar Pek çok insan kabartma tozunun beyaz çamaşırlarda çok etkili olduğunu söylüyor. İnanılmaz fonksiyonları sebebiyle, kabartma tozuyla her çeşit şey yapabilir – çamaşırlarınızı daha beyaz ve ışıl ışıl hale getirmekte bunlara dahil. 8 gram (250 mi) kabartma tozu 1 galon (4 litre) su ile karıştırılır. Ardından giysiler birkaç dakika bu suda bekletilir. Şimdi onları çamaşır makinesinden geçirdiğinizde giysileriniz doğal renklerine dönecektir. 2. A-s-pirin a-s-pirin Garip gelebilir, ancak a-s-pirin çok etkili bir biçimde işe yarıyor. Sebepi ise A-s-pirin, giysilerdeki lekeleri çıkardığı söylenen asetilsalisilik asit içerir. Altı a-s-pirin ezin ve tozu bir su kabına koyun. Ardından giysilerinizi 30 dakika boyunca karışımın içerisine batırın.

 

Çamaşırları Daha Beyaz Yapacak 3 Sır 3

 

Son olarak çamaşırları normal deterjanla yıkayın. Lekelerden eser kalmamış olacak ve giysilerin her zamankinden daha beyaz olacak! 3. Sirke ve Limon Sirke limon Sirke, mağazada satın alabileceğiniz çoğu temizlik ürününden çok daha iyi performans gösterir. En sert lekeleri alır ve ayrıca pis kokuları etkisiz şekle getirir. Ama hepsi bu kadar değil. Sirke, giysilerinizdeki renklerin daha uzun süre dayanmasına ve beyazların gri renginin değişmesine de yardımcı olabilir. İşte beyazlarınızı tekrar beyazlatmak için: yıkamaya biraz sirke ve bir kaşık limon suyu ekleyin.

Çamaşırları Daha Beyaz Yapacak 3 Sır 1

Giysileriniz yakında beyaz ve pırıl pırıl olacak. Taze temiz, beyaz giysiler herkezin istediği bir şeydir. Bu ipuçlarını arkadaşlarınızla paylaşın ve gardırobunun biraz daha parlak olmasına yardımcı olun. Onlarda size teşekkür edecekler!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.