Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor

27.01.2021
305
60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor

Facebook Twitter Pinterest E-Posta ile paylaş Yazdır
60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor, Sırrı Her Gün Bu Kremi Uygulamak

 

 

Bu natürel krem ile, cildinizin görünümünü nasıl değişeceğini ve sevmediğimiz rahatsızlık verici olduğu buruşuklukları yumuşattığını göreceksiniz, bu şahane kremle sadece eller için değil hemde boynunuza da, karnınıza ve hatta yüzünüze de uygulayabilirsiniz.

Bu doğal yöntem buruşuklarla savaşmanıza destekçi olur:

 

 

 bfgg

TARÇIN VE HİNDİSTANCEVİZİ YAĞI MUCİZESİ

60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor 2
Geleneksel ve doğal tedavi yöntemlerinin başında yer alan bitki hangisi diye soracak olursanız tarçın derdim… Gerçekten hoş bir kokuya sahip olmanın beraberinde dolaşımı çoğaltırır, acıyı durgunlaştırır ve sıhhatinizi geliştirir. Anti-inflamatuar faydaları nedeniyle iltihaplı sivilce ile aknelerin yok olmasına yardımcı olabilir.

Cildinizi tarçınla inceltirken tehlike altında olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tersine, cildinizin daha genç ve parlak görünmesine destekçi olmak için daha sık uygulayın.

Şimdi bunu elde etmek için ne yapacağımızı söyleyeceğim:

 

 

GEREKLİ MALZEMELER;
Hindistan cevizi yağı 1 çorba kaşığı.
Kahverengi şeker iki çorba kaşığı.
Tarçın tozu 1 çorba kaşığı.

60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor 4


HAZIRLANIŞI;
Bu kremin hazırlanması bir hayli basittir. Tek yapmanız gerekli olan bu üç malzemeyi bir kasede karıştırmak. Sonra homojen bir madde elde edene kadar devamlı karıştırın. Bu esnada elinizin ve yüzünüzün temiz olmasına dikkat edin uygulamadan önce muhakkak cildinizin ılık su ile yıkanmış olması gerekir. Hijyen önemli.

Ö-l-ü hücreleri yok etmek için hafifçe ovalayın. Sonra ellerinizi suyla durulayın.

Bu hızlı ve pratik yolla elinizin buruşukluklarını giderdiniz, bizlere bir teşekkürü çok görmeyin. Belirli aralıklarla kullanmanız sağlıklı olacaktır, her şeyin fazlası zarardır kaş yapayım derken göz çıkarmayın lütfen. Her kullanımdan sonra cildinizdeki gençleşmeyi kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.