Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Böceklerden Kurtaran Doğal Karışım

13.01.2021
3.017
Böceklerden Kurtaran Doğal Karışım

Evinizden çıkmayan inatçı hamam böceklerinden kurtulmak için bu karışımı hazırlamalı ve 4-5 gün üst üste uygulamalısınız. Ardından böceklerin kaçtığını, kaçmayanların da ö-l-d-ü-ğ-ünü göreceksiniz.

 

Böceklerden Kurtaran Doğal Karışım 1

 

Hamam böceği görünümü ve hareketleri sebebiyle bir hayli ürkütücü ve tiksindirici bir haşeredir. Birçok kişi karşı karşıya gelmekten bile korkarken kimileri de düşünmeye dahi dayanamaz. Tüm bunlara ek olarak öz kimse evinden daimi olarak üreyen hamam böceği ailesinden birey görmek istemez.

 

Böceklerden Kurtaran Doğal Karışım 3

 

Marketlerde satılan kimyasal ürünleri kullanarak kendinizin ve evdeki sevdiklerinizin sağlığını riske atabilir veya kendi böcek savıcı ilacınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Çünkü bu böcekler ile mücadele etmezseniz evinize sık sık bakteri taşıyacaklar, kısa bir süre içinde hastalık derecesine varan sonuçlar ile karşılaşabileceksiniz.

DOĞAL BÖCEK İLACI NASIL HAZIRLANIR?

Evdeki böceklerden kurtulmanın yolları | Doğal böcek ilacı nasıl yapılır:  İmdadınıza yetişecek! - SAĞLIK Haberleri


Vereceğimiz tarifi uygulamadan önce öncelikle aşağıda belirtilen önlemleri almalısınız.

Çöp kutusunu günde bir boşaltmalısınız. Özellikle mutfaktaki yüzeylerde yağ, şerbet veya bal gibi yapışkan alanları temizlemelisiniz. Bulaşıkları koku yaymaması için yemekten sonra hemen yıkamalısınız.

Evi, özellikle de mutfağı temiz ve sık sık havalanmış tutmalısınız. Evde nem ve su akıntısı olmamalı. Köşe bucaktaki ıslaklıklar, lavabo altındaki nemli yerler böceklerin en sevdiği yerler arasındadır. Açıkta yemek, kesilmiş meyve sebze veya çöp olmamalıdır.

 

Böceklerden Kurtaran Doğal Karışım 1

 

Evdeki Hamam Böceklerini Ö-l-d-ü-r-e-n İlaç

Bu doğal ilacı kullanarak 4-5 günde evdeki tüm hamam böceklerinden kurtulacaksınız. Birçoğu evden kaçmış olacak. Ayrıca kaçmayanları da ö-l-ü bulacaksınız. Hemen böcek kovucu ilaç tarifi malzemelerine geçelim;

1 tane soğan
1 çay kaşığı karbonat
Soğanı ince ince doğrayın. Üzerine karbonatı ekleyip uzun süre karıştırın. Her gün bu karışımı evinizin 4-5 yerine paylaştırarak dökün ve dağıtın. Bu işlemi hergün yenilediğiniz taktirde böcekleri artık görmeyeceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.