Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

BU KARIŞIMLA 1 AYDA SİNİR SIKIŞMASI, İLTİHAP VE ROMATİZMAYI BİTİRİN

03.01.2021
3.540
BU KARIŞIMLA 1 AYDA SİNİR SIKIŞMASI, İLTİHAP VE ROMATİZMAYI BİTİRİN

İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği kiraz sapı ve ısırgan otu kürü ile şikayetlerinizden doğal bitkisel t-edavi yöntemiyle kurtulabilirsiniz. İ-ltihaplı eklem romatizması (romatoid artrit) hastalığı kişilerde ellerde ve ayaklarda a-ğrı belirtileriyle başlayan bir hastalıktır.Bir müddet sonra kişinin yaşam niteliğini düşürmekte, sosyal yaşantısına engel olmaya başlar. Öncelikle bilinmelidir ki iltihaplı eklem romatizması t-edavisi olan bir hastalıktır.

 

BU KARIŞIMLA 1 AYDA SİNİR SIKIŞMASI, İLTİHAP VE ROMATİZMAYI BİTİRİN 1

 

Eğer kontrol edilirse ve uygun tedavi metotları uygulanırsa kişi bu hastalığı vücudundan atabilir. İltihaplı eklem romatizması ve sinir sıkışması için Eğer d-oktorunuz size bu hastalığın tanısını koymuşsa evinizde İbrahim Saraçoğlunun tarifini vermiş olduğu bitkisel kür ile t/edaviye başlayabilirsiniz. Kiraz sapı ve ısırgan otu ile hazırlayacağınız bu kür hemde sinir sıkışması içinde kullanılır.

 

 

BU KARIŞIMLA 1 AYDA SİNİR SIKIŞMASI, İLTİHAP VE ROMATİZMAYI BİTİRİN 3

KİRAZ SAPI VE ISIRGAN OTU KÜRÜ İLE SİNİR SIKIŞMASI – İLTİHAPLI ROMATİZMA TEDAVİSİ
SİNİR SIKIŞMASI VE İLTİHAPLI ROMATİZMA TE/DAVİSİNDE LAZIM OLAN MALZEMELER:
25-30 adet kurutulmuş kiraz sapı..
Bir tutam ısırgan otu..
Yarım litre klorsuz su..
İLTİHAPLI ROMATİZMA – SİNİR SIKIŞMASI KÜRÜ NASIL HAZIRLANIR?
İlk olarak yarım litre klorsuz suyu daha önce kaynatın. Kaynamaya başladıktan sonra içine 25-30 adet kiraz sapını ilave edin. Kiraz saplarını ilave ettikten sonra yaklaşık 3 dakika daha kaynatın. 3 dakika dolduktan sonra yaklaşık kiraz sapı miktarı kadar bir tutam ısırgan otunu karışıma ekleyin. Isırgan otunu da ekledikten sonra kısık ateşte 6-7 dakika daha kaynatın. 6-7 dakika sonra ocağın altını kapatın ve ılımaya bırakın. Ilındıktan sonra süzüp içebilirsiniz.

BU KARIŞIMLA 1 AYDA SİNİR SIKIŞMASI, İLTİHAP VE ROMATİZMAYI BİTİRİN 5

ROMATİZMA, SİNİR SIKIŞMASI KÜRÜ NASIL UYGULANIR?
Hazırlamış olduğunuz bu kürün 1 bardağını sabah kahvaltıdan 2 saat sonra, kalan 1 bardağını ise akşam yemeğinden 2 saat önce tüketin. Toplamda bu kürü 21 gün boyunca uygulamalısınız. Karışımı hergün taze olarak hazırlamalısınız. 21 gün dolduktan sonra hastalığın seyrine göre kürü tekrar uygulayabilirsiniz. Kiraz sapı ısırgan kürünün hiç bir zararı yoktur. Ayrıca kiraz sapı zayıflamada da önemli bir rol oynamaktadır.

21 gün boyunca kullanın! Faydalarına şaşıracaksınız.. - Olay Gazetesi Bursa

Bu küre takviye olarak sinir sıkışması probleminde ki ağrıları gidermek için ardıç yağı ile masaj yapabilirsiniz.. Kullanacağınız ardıç yağının hakiki olmasına özen gösterin. Piyasada çok fazla sahte ardıç yağı bulunur. Ağrılı bölgelerinize bir miktar ardıç yağını masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.