Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Tüm Zamanların En Etkili Yağ Yakma Tarifi 3 Haftada 20 Kilo

Tüm Zamanların En Etkili Yağ Yakma Tarifi 3 Haftada 20 Kilo

Günümüzde insanlar ince bir bele sahip olmayı ya da kilogram vermeyi bir güzellik ölçütü olarak değerlendiriyor.. Halbuki ince bir bele ve düşük kilogramya sahip milyonlarca sağlıksız insan mevcut. Kilo vermek hiçbir zaman güzellik amacı ile değil daha sağlıklı olmak amacı ile yapılmalıdır. Görünüş her şey değildir..

 

Tüm Zamanların En Etkili Yağ Yakma Tarifi 3 Haftada 20 Kilo 1

 

Eğer karın bölgenizde aşırı yağlanma var ise, vücudunuz diyabete, yüksek tansiyonaya da diğer bir hastalığa karşı savaşıyor olabilir. Diğer yandan, kilogram vermek basit bir süreç değildir. Özellikle artık genç ye-t-i-şkin(18-24) sınıfından yetişkin(25-34) sınıfına geçtiyseniz. Kilo veremeyen insanlar yemek yemiyor, aşırı egzersizler ile vücutlarını zorluyor ve sonunda has-t-a-nelik oluyor.

Metabolizmayı Hızlandıran Öneriler | Uzman Diyetisyen Müge Özturna

Kilo vermenin en hızlı ve daha sağlıklı yolu doğal yağ yakıcı gıdalardır. Bu gıdalar tüketildiğinde vücudunuzu tüketim moduna sokar ve metabolizmanızı hızlandırır.

 

 

METABOLİZMANIZI OLDUĞUNDAN 8 KAT HIZLANDIRMAK İÇİN KULLANMANIZ GEREKEN TARİF:

 

Tüm Zamanların En Etkili Yağ Yakma Tarifi 3 Haftada 20 Kilo


Bir demet maydanoz
2 limon
3 yemek kaşığı elma sirkesi
5 yemek kaşığı öğütülmüş zencefil
3 yemek kaşığı öğütülmüş tarçın
1 litre su
HAZIRLANIŞ:
2 limonun suyunu sıkın ve tüm malzemeleri karıştırın. Uyumadan öne tüketin ve içtikten sonra yemek yememeye özen gösterin. Sabahları yemek yemeden önce de tüketerek yağ yakımını hızlandırabilirsiniz.

3 hafta sonra 20 kilogramdan fazla kaybetmiş olacaksınız. Eğer fazla kilogramlu bir insan değilseniz bu içeceği gün aşırı kullanmanızı öneri ederiz.

İçeceğimizi kullandıktan sonra nasıl sonuçlar aldınız? Siz nasıl yöntemler kullanıyorsunuz?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.