Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Bu Yöntemi Deneyerek İki Haftada Orkidenizin Çiçek Açmasını Sağlayın

25.02.2021
355
Bu Yöntemi Deneyerek İki Haftada Orkidenizin Çiçek Açmasını Sağlayın

Orkideniz Çiçek Açmıyor ve Soluyor mu? – Bu Yöntemi Deneyerek İki Haftada Orkidenizin Çiçek Açmasını Sağlayın Orkide sevenlerdenseniz orkidenizin çiçek açmaması ve solmaya başlaması ne kadar üzücüdür bilirsiniz. Toprağını değiştirirseniz, yeteri kadar sularsınız ve güneş ışığı almasını sağlarsınız.

 

 

Ancak yine de orkide düzelmez. Orkideler solmaya başlayınca onları hayata döndürmek oldukça zordur ve çoğu kişi orkidesinden vazgeçer. Ancak bunun da çözümü var. Yöntemi öğrendikten sonra iki hafta içinde orkidenizin hayata döndüğünü şaşırarak göreceksiniz. Yöntem ilk defa Helen Norvall tarafından bir İsveç sitesinde yayınlandı. Kadın orkidesi çiçek açmayınca üzülmeye başladı. Kullandığı yöntemle orkidesinin çiçek açmasını sağladı. Öncelikle orkideyi kökleriyle birlikte saksıdan çıkardı ve içi su dolu olan saydam bir vazonun içerisine yerleştirip güneş gören bir yere koydu. İki hafta sonra orkideler çiçek açmaya başladı.

 

 

Aradan iki ay geçti ve çiçekler solmadı. Yöntemden memnun kalan Helen bunu bütün orkide severlerle paylaşmaya karar verdi. Orkidesi çiçek açmayan arkadaşlarınızla yöntemi paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.